2737
2734
عنوان

۴ ماهه بچمو از شیر گرفتم شیرم خشک نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاء الله، دخترم خیلی وابسته بود، بچه ام خیلی بی قراری میکنه

میدونم عزیزم این روزا برای مادر سختتره تا بچه, من مینشستم گریه میکردم شیر دادن به بچه وابستگی میاره, اما چند وقت دیگه میگی آخیش راحت شدم😃

2742
خوشبحالتون شیرمن الکی الکی خشک شد

مامان منم شیرش الکی الکی قطع شد سر ماها الانم ک الانه بعضی وقتا خواب میبینه سینه هاش شیر زیاد داره و داره ب بچش میده همیشه غصه خورده راجب این موضوع

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
ان شاء الله، دخترم خیلی وابسته بود، بچه ام خیلی بی قراری میکنه

اگر قرص هورمونی میخوری دیگه شیر نده بچه چون از طریق شیر وارد بدنش میشه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2740

[QUOTE=94168621]اگر قرص هورمونی میخوری دیگه شیر نده بچه چون از طریق شیر وارد بدنش میشه[/QUOTEدرست ميگي، اصلا حواسم به این مورد نبود، ممنون عزیزم

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖
واقعا؟میترسم دوباره روز از نو روزی از نو بشه

من شب دوم بهش دادم دیگه اصلا درد سینه ام رفت،،نه عزیزم فقط در صورت مک زدن پی درپی شیر دوباره میاد الان بده خالی کنه دیگع بهش نده،،

ببخشید خو😕
من شب دوم بهش دادم دیگه اصلا درد سینه ام رفت،،نه عزیزم فقط در صورت مک زدن پی درپی شیر دوباره میاد ال ...

خب من الان قرص خوردم، خودم بدوشم اشکالی نداره؟ همین تاثیر رو داره؟

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖
2706