2737
2734
چرا خب سینه رو ول کرد ؟ شاید نوک سینه پهنه نمیتونه بگیره 

همه چیز اوکیه، چون سه روز بخاطر زردی شیشه خورد،الآن سرشیشه رو میخواد بهونه اونو میگیره

من مامان یک عدد عشق ناز هستم
تو چیزای مقوی بخور  شیرت خوب میشه آبگوشت و سوپ پای مرغ و سوپ جو انقدر شیرو چرب میکنن ، اینا ...

من همه این کارا رو کردم فایده نداره.مثل اینکه تو ژن خودم هست .چاره ندارم .حالا شوهرم نمی دونه بدونه نمی زاره بچم خیلی لاغر شده

بنده ها خدا دارن ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای نی نی گناه داره خب همون شیرخشک بده

توی یکی دیگه آر تاپیکام با هم حرف زدیم عزیزم، خب تو اون فاصله که سینمو نمیگیره و بلند میشم شیر خشک آماده کنم کبود میشه از گریه وگرنه من صدسال نمیتونم تحمل کنم عذاب کشیدن و گرسنگیشو

من همه این کارا رو کردم فایده نداره.مثل اینکه تو ژن خودم هست .چاره ندارم .حالا شوهرم نمی دونه بدونه ...

نمودار وزنش اگه افت کرده ، کمکی شیر خشک بده

و یا سرلاک بخر بده

در غیر اینصورت شیر مادر تا دو سال دخترتو از انواع بیماری های ویروسی ایمن نگه میاره

من دخترمو 4 ماه زودتر از شیر گرفتم

یک ماه بعدش عفونت روده ای

اسهال و استفراغ

سرماخردگی

همه رو پشت سر هم گرفت

در صورتی که تا نزدیک دو سالگیش ، اصلا" مریض نشده بود اینجوری

2728
توی یکی دیگه آر تاپیکام با هم حرف زدیم عزیزم، خب تو اون فاصله که سینمو نمیگیره و بلند میشم شیر خشک آ ...

عه یادم نیست عزیزم😊

خوشحالم دوباره میبینمت

منم پسرم شیرخشکه.شیرم کم بود و الان هر دو رو بهش میدم

عه یادم نیست عزیزم😊 خوشحالم دوباره میبینمت منم پسرم شیرخشکه.شیرم کم بود و الان هر دو رو بهش میدم

منم همینطور گلم

شیر من کافی،بود منتها بعد از اینکه دیگه خوب مک نزد و بیشتر شیشه رو میخواس شیرم برای سن الانس که دو ماهشه کافی نیس. میدونی که هرچی بیشتر مک بزنن شیر بیشتر میشه،الانم تک و توک میخوره سینمو اما با این روال ول میکنه، شما آلان بازم بارداری؟

خیلی گریه میکنه در حدی که کبود میشه ، نمیتونم مقاومت کنم

چندبارمقاومت کن.بااینکه میدونم سخته اما به نفع خوده بچه س

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2738
ببین عزیزم نی نی چندماهشه؟ من الان پنج ماهشه. بهش فرنی میدم.روزا بهش یه وعده فرنی میدم.یه وعده میو ...

خوش به سعادتت کاش دختر منم اینطور بود، دختر من فقط نصفه شب تا صبح که خوابه متوجه نیس شیرمو میخوره،  طی روز تفریحی قبل شیرخشکش میخوره، بخدا کاش دختر منم 12شب تا فردا ظهر فقط،شیر خودمو میخورد

توی یکی دیگه آر تاپیکام با هم حرف زدیم عزیزم، خب تو اون فاصله که سینمو نمیگیره و بلند میشم شیر خشک آ ...

عزیزم امیشه آبجوش خنک شده و شیرخشک پیشت باشه,زودآمادش کنی بهش بدی.درعین حال وسط شیرخشک سینت بذار تو دهنش شاید خورد

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖
من ی زمانی اینقدد الکی فکرم درگیر این موضوع بود گریه میکردم اصلا از بچه داریم لذت نبردم همش کلافه ...

دقیقا منم همین شرایطو داشتم

بعضی آدما تو زندگی نقش هله هوله رو دارن...قشنگ و خوشمزه وبامزن ولی جلوی رشدمونو میگیرن
دقیقا منم همین شرایطو داشتم

مثل من که آلان هیچ لذتی نمیبرم و فقط فکرم درگیر شیردهیه عذاب می‌کشم، شما که با تجربه این دلسوزانه بهم بگید چکار کنم

خوش به سعادتت کاش دختر منم اینطور بود، دختر من فقط نصفه شب تا صبح که خوابه متوجه نیس شیرمو میخوره، & ...

دختر من تا قبل اینکه سه ماهش بشه خوب بود .ولی الان ب زور سینمو میگیره .منم رو‌پاهام گیجش میکنم بعد سینمو میگیره 

رنجیدم ؛ ولی تهش خیلی شیک خندیدم   
دختر من تا قبل اینکه سه ماهش بشه خوب بود .ولی الان ب زور سینمو میگیره .منم رو‌پاهام گیجش میکنم بعد س ...

خب وقتی گرسنس چطور گیجش کنم فقط جیغ میکشخ

2706