2737
2739
عنوان

گوشیم باید ۲ ساعت تو شار ژباشه تا ۱۰۰٪ بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 29 پست

من نیم تا ۴۰ مین ۱۰۰ میشه 

احتمالا شارژرت مورد دارع

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شارژرت خراب شده سیم شارژرتو عوض کن اگه خوب نشد کل شارژرتو عوض کن اوکی میشه 

آخه فروشنده گفت به جز شار ژر خود گوشی دیگه به شار ژر دیگه ای نزن

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀
من نیم تا ۴۰ مین ۱۰۰ میشه  احتمالا شارژرت مورد دارع

😮 یعنی از زیر 10 درصد به 100 میرسه؟ گوشیت چیه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2740
کابلش ممکنه مشکل داشته باشه اگه دسترسی داری با شارژه کس دیگه امتحان کن ببین چطوریه

با شار ژر داییم که گوشیش s7  بود امتحان کردم بدتر شد 

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀
شما هم j7 pro هستش؟

نه j5pro

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
😮 یعنی از زیر 10 درصد به 100 میرسه؟ گوشیت چیه؟

آره j5pro  دوماهه خریدم