2733
2734
عنوان

آبجی میدونم در به در اینجا دنبالم میگردی بیا خودمو بهت معرفی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 97 پست

چقدر ابجی پیدا کردی خوش به حالت

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نهههه منم از همین میترسم تاپیک خصوصی نمیزنم همس فک میکنم میشناستم😩

خب بهش بگو لطفا اگر پیدام کردی تاپیکامو نخون،راضی نیستم،گوش نمیده؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728
نه نیستی اسمسو میدونم😂

چیه اسم کاربریش فعلا ک نیست 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
2738
آره بخدا این سومی کاربریمه قبلی رو پیدا کرد آبروم رفت با تاپیکام

نشست همشو خوند؟؟؟؟😐

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
یه درصد فک کن گوش بده مجرده ک بلااااااااا

خخخخخ من کل مسایل مربوط به زندگی خواهرم که مربوط به فامیلای شوهرش میشه رو میدونم،از رو همینم شناختمش ولی خب در مورد زندگی خصوصیش با شوهرش که دیگه نمیدونم،اصلا نمیتونم برم سراغ تاپیکاش،عذاب وجدان میگیرم

2706