2752
2734
عنوان

فقططط جککک و طنز😂😂همه باحالا بیاین☺️☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 2114 بازدید | 119 پست
اره قيافه هاشونو ميديدي فقط😂😂😂😂

😀😀😀😀

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ی دوستی داشتم اسم استادش میر کمالی بود ...بنده خدا برا پایان نامه ک رفته بود پیشش هول میکنه میگه ...یر ممالی ... خلاصه تا ی ماه نرفت دانشگاه تا استاده پیغام داد بیا پایان نامتو تموم کن و برو ...

درد ها دادی و درمانی هنور 📚

‏بابابزرگم اومد به خوابم ، 

گفتم آقاجون جات خوبه ؟ 

گفت مثلا جام خوب نباشه میخوایی چه گهی بخوری ؟

خدابیامرز زنده هم که بود عصبی بود ☹

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

لطفا برام صلوات بفرست😘مرسی که گلی😍
2731

با همسر تو پارک  مشغول پیاده روی بودیم و صحبت کردن

یهو گفت یادت باشه حتما یه وقت ارولوژ بگیری

هاج و واج گفتم برای چی😈😈

گفت برای پای این بچه

گفتم منظورت ارتوپد

هتوز تو شوکم  اخه ارتوپد  ارولوژ😆😆😆😆

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
دارم منفجر میشم😂😂 من اتاقم بغل دسته اتلق مادر پدرمه صداشون واضح میاد دیدم مامانم میگه اقا من یک ...

ای خدا،حسودیم شد😂😂😂😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

تو رستوران نشسته بودم،دختره با دوستش با یه کلاسی اومد تو،
با کلی عشوه menu رو برداشت …بعد با کلی مکث سرشو آورد بالاو با یه حالت خاصی گفت:۲ تا بام دریت جعفری واسه منو عشقم لدفن …بعد از اینکه گارسونه کل میز رو گاز گرفت گفت:اون بامدریتجعفری نیست!!!با مدیریت جعفریه!!!?سه نفر در جا سکتهزدن?آقای جعفری استعفا کرد?عشقش از طبقه سوم خودشو پرت کرد پایین?
گارسونه از بس خندید مرد

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
‏بابابزرگم اومد به خوابم ،  گفتم آقاجون جات خوبه ؟  گفت مثلا جام خوب نباشه میخوایی چه ...

😂😂😂😂

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
با همسر تو پارک  مشغول پیاده روی بودیم و صحبت کردن  یهو گفت یادت باشه حتما یه وقت ا ...

وااای اشتباه لپی بوده😂😂😂بنده خدا شوهرت.دوباره معنیاشو براش میگفتی😅

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
دارم منفجر میشم😂😂 من اتاقم بغل دسته اتلق مادر پدرمه صداشون واضح میاد دیدم مامانم میگه اقا من یک ...

فردا ی کادو بهر بده بابات بگو بیادیگه بده مامانمکه😂😂😂😂 بعد قیافه هاشون دیدنیه

راستی بقیشم بگو چی میشنوی؟:😂😂😂😂

مامان بابات فک نکنم باورشون بشه از اقسا نقاط کشور ایران الان میدونن تو اتاق خوابسون جی میگن😂😂😂😂

ارههه مامانم گفت ادم پيش شوهرش نميگوزه ادم شو ديگه شوهر كردي😂😂😂😂بنده خدا نميدونه شوهرم چ ارپيچي ...

ایییی خداااااا😂😂😂😂😂

اینارو ازنیاز نی نی سایت نگیررر

بگوووو آمین

2706