2733
2739
عنوان

فقططط جککک و طنز😂😂همه باحالا بیاین☺️☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 2111 بازدید | 119 پست

‏یه بار تو ایران به مامانم گفتم آمریکا میوه‌هاش مزه نداره و چقد هوس خیارای ایرانو میکنم. 

تو فرودگاه که داشتیم خدافظی می‌کردیم جلو ملت یهو داد زد ئه راستی چند تا خیارم گذاشتم واسه اونجات😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی خواستگار داشتم رفتیم اتاق صحبت کنیم یهو گوزید...  سریع بحثو جمع کرد ک بره، زود رفتن، بعد ...

😂😂😂آفرین مرد گوزو بدرد لای جرز دیوار میخوره😃

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
2728
من ی بار مطب دکتر بودم دکتره گوزید زیر چشمی منو نگاه کرد من وانمود کردم نفهمیدم  اینو گفتم که ...

مرد یا زن؟😁😁😁

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵

عاشق پسر همسایه خواهرم بودم که سوپرمارکت داشتن. 15_16 سالم بود.. یه هزاری برداشتم روش نوشتم آی لاویو بعد اتو کردم صااااف صاف شد بردم دادم یه ماست خریدم اومدم. خخخخخ

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘
2740

‏يه بار نصفه شب پاشدم ديدم دوتا پشه نشستن رو دستم دارن كنار هم خونمو ميخورن؛احتمالا تازه عروس دوماد بودن كه داشتن تو يه ظرف غذا ميخورن

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
من ی خواستگار داشتم رفتیم اتاق صحبت کنیم یهو گوزید...  سریع بحثو جمع کرد ک بره، زود رفتن، بعد ...

خیلی وقت بود از ته دلم نخندیده بودم دمت گرم .انقدر بلند خندیدم شوهرم بیدار شد گفت حالت خوب نیست .

یه بار یکی از دوستام تعریف میکرد با خواهرم شوخی داشتیم  بدجوری منو ترسوندهبود منم گفتم تلافی کنم رفتم حیاط دیدم دمپایی دسشویی حیاط نیست گفتم حتما رفته اونجا رفتم نشستم جلو در دسشویی با انگشتام چشامو کشیدم پایین زبونمم اوردم بیرون همینکه در دسشویی باز شد بلند گفتم پخخخخخخخخخ یهویی دیدم بابام اومد بیرون یه نگا بهم کرد گفت زهرمارررر منم بدو بدو پریدم تو خونه دیدم آبجیم وایساده بلند بلند بهم میخنده😁😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

عه علی صادقی برگشتی ک داشتم به کاربری جدیدت عادت میکردم😁

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵

يه بار مامانمو شوهرم داشتن باهم حرف ميزدن منم بينشون نشسته بودم سرم تو گوشي بوديه تكست خنده دار خوندم خنديدم يهو گوزيدم اين دو تا يهو ساكت شدن خم شدن ب هم ديگه نگاه كردن

مامانم😳

شوهرم😐

خودم😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)