2733
2739
عنوان

مامان بابام جاشونو جدا کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب ماهم بارها پیش اومده دعوا کردیم جامونو عوض کردیم طبیعیه بهتره دخالت نکنی و کارت نباشه بین زنو شوه ...

سلام چه خوب که برگشتی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

شب  خودت جاشون بنداز بگو امشب من جارو پهن میکنم بنداز تو اتاق. کنارهم روشون نمیشه برن جای دیگه 😂😂😂

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
😒خرمگس معرکه 😕منم مجرد بودم اینجوری بودم

🤣🤣🤣عاقابوخودا من بی تقصیرم خودشون بدون من نمیتونن بخابن چندبار منطقی گفتم من باید دیگه حدا بخابم اول بابام میگفت ن پیش ما بخاب الان بابام به یه اتاق دیگه عادت کرده ولی مامانم هرجا میرم میاد پیشم میخابه🤣

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
2740
خخخ من تا چندسال پیش وسطشون میخابیدم الانم چندساله مامانم و من تو یه اتاقیم بابام یه اتاق دیگه🤣🤣🤣 ...

بعضی خونواده ها اینطوریند 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
🤣🤣🤣عاقابوخودا من بی تقصیرم خودشون بدون من نمیتونن بخابن چندبار منطقی گفتم من باید دیگه حدا بخابم ...

شوهر کنی میخوای چکار کنی😂من تا سه ماه ار شب قبل خواب گریه میکردم دلم میخواست پیش پدر مادرم بودم😆😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

تو الان اگه اون گوشیو لامصبو بذاری کنار ببینن خوابی خودشوم میرم یوواش جاشون رو یکی میکنن وباقی داستان..برو بخواب.افرین..

حساس نشو مشکله دیگه پیش میاد..زن و شوهرن.اشتی میکنن فردا پس فردانگران نباش

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
شوهر کنی میخوای چکار کنی😂من تا سه ماه ار شب قبل خواب گریه میکردم دلم میخواست پیش پدر مادرم بودم😆😂

واااای نگو من یه عادت از بچگی دارم دست مامانمو بغل میکنم میخابم😕😕🤪بابام میگه شوهر کردی مامانتو سرجهازی ببر

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
واااای نگو من یه عادت از بچگی دارم دست مامانمو بغل میکنم میخابم😕😕🤪بابام میگه شوهر کردی مامانتو سر ...

😂😂😂من عادت داشتم دست میذاشتم روی لپ های مامانم تا خوابم ببره😢😢وای الانم یادم افتاد دلم گرفت😭

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706