2737
2739
عنوان

به نظرتون علائم زایمانه؟؟ تو رو خدا فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 323 پست
ماه های آخره چجوری خواب به چشماش میاد😔باید الان کنارت باشه با مهربونی یجوری بیدارش کن حدااقل بین در ...

انگار دردام غیر منظم شده   نمیدونم مطمئن نیستم زایمانم نزدیک باشه  کاش نباشه

عزیزم نمیشه اینجوری،باید باهاش کنار بیای،همچین ترسناکم نیس. آخه الان سز نمیکنن دیگه به این اسونی.پو ...

پولشو دارم ولی میخوام برای چیزای مهمتر خرج کنم. شنیدم خصوصی میبرن به اسم سزارین ولی گولت میزنن میگن لگنت خوبه میتونی طبیعی زایمان کنی مجبوری طبیعی بیاری. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بگردم . انشالله ک نی نی سرِ وقت و سالم بیاد زودی برگردی پیش پسرنازت. 37 دیگِ اوکیه خداروشکر. ب ...

ممنونم مهربون.انشاءالله.

نمیتونم واقعا.دلم خیلی گرفته،اولین شبیه که قراره ازش جدا بخوابم،نمیتونم😢

انشاءالله خدا نی نی شمارم‌ حفظ کنه😍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
انگار دردام غیر منظم شده   نمیدونم مطمئن نیستم زایمانم نزدیک باشه  کاش نباشه

بگو بیدار بشه یکم برات بماله کمرتو. یکم نازت کنه دلگرمی بده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️آرومت کنه

2728
انگار دردام غیر منظم شده   نمیدونم مطمئن نیستم زایمانم نزدیک باشه  کاش نباشه

ابجی تشویش نکن منم تازه ۳۵ هفته شدم دیروز 

تو اولای هفته ۳۴ دردای مث پریودی داشتم که ول میکرد 

هیچی نشد دکترمم گفت دردای زایمان نیس 

الان که دردات اروم شده مطمعین باش کاذب بوده و بازم میاد ولی با فاصله خیلی زیاد یعنی شاید فردا 

توکلت بخدا گلم 😘

2740
پولشو دارم ولی میخوام برای چیزای مهمتر خرج کنم. شنیدم خصوصی میبرن به اسم سزارین ولی گولت میزنن میگن ...

نه خب نامه سز از دکترت میگیری باش هماهنگ میکنی دقیقا همون ساعتی که میگه میری.

نمیدونم والا،انشالله که هرچی به صلاحته برات رقم بخوره😊

اما استرست رو سرکوب کن،آخه یا سز میشی یا نه،اگه هم طبیعی بشی فوقش چند ساعته،مگه چقد میکشه.

ابن استرسا سمه برا بچه،من خیلی استرس داشتم سر پسرم،خیلی حرص و جوش بیخود زدم،بعد که به دنیا اومد فهمیدم اصن هیچکدوم اون دغدغه ها ارزش غصه خوردن نداشتن،پسرم فوق العاده ناآروم و نحص بود.نوزادی خیلی بدی داشت خیلی اذیت شدم😔خودم میفهمم که فقط بخاطر بارداریِ پر حرص و استرسم بود

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
آشنا نه😔😔😔😔

توکلت بخدا ابجی جون 

نمیدونم چرا طبیعی رو ازش غول ساختن من ک زایمان اولمم طبیعی بود خیلی ازش راضی ام اینم انشاالله مشکلی پیش نیاد فقط و فقط طبیعی میخام 

درسته درد داره ولی باور کن همین ک اومد بیرون دردا همش تموم میشه حتی سر سوزن درد باقی نمیمونه 

میگن دوش آب گرم بگیر اگر کم شد یعنی کاذبه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
نه خب نامه سز از دکترت میگیری باش هماهنگ میکنی دقیقا همون ساعتی که میگه میری. نمیدونم والا،انشالله ...

اخه از اشناهامون بوده کسی که نامه سز زدن اومدن معاینه کردن گفتن لگنت برا طبیعی خوبه درد نداره و فلان میبرنش به زور طبیعی اونهمه پول بیمارستان داد😭

2706