2737
2734
عنوان

عشقم بعد از خواستگای منو نخواست! گفت بازم دوست چتی باشیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 96 پست

خدا لعنت کنه ادمایی که با زر عشق عاشقی میان جلو بعد دل طرفو میشکنن چوبشو میخوره ولش کن ارزشت بالاتر از ای حرفاس امادهرگز باش در ارتباط نباش همی امشب بلاکش کن بره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا به نظرم ايشون درست و منطقى به قضيه نگاه كرده. 

الان اگه ميگفتى عشقم روستايى هست و من بالاشهر نشين همه بهت ميگفتن به هم نميخورين و بي خيالش بشو!  

هيچ كسى به اون يكى برترى نداره ولى تو ازدواج بايد دنبال كسى باشى كه هم كفو خودت باشه تا اذيت نشى.. 

2728

برای ازدواج خیلی شرایط باید جور باشن 

اختلاف طبقاتی زیاد خودش در اینده مشکل سازه 

مدل و سبک زندگیاتون باهم خیلی متفاوته و همین در اینده برای جفتتون مشکل سازه 

به نظرم اون اقا کار درستی کرد اینی که الان منصرف شد خیلی بهتر از اینه که بعد از ازدواج بخواد جا بزنه 

دست پدرتم ببوس و بخاطر بودنش و سایه ی سر بودنش خدارو شکر کن

دیشتان دیلا دیشتان دیلا دیشتان دیل  

خودش جوابتو داده واضح گفته اگه من بخوام خانوادم تاييد ميكنن اين حرف يعني من نمي خوام باهات ازدواج كنم 

مـا بچّـه بــودیــم ني ني سايت نبود که ....   اینجـاهـا ه مش بیـابـون بود    

مدیونی اگه محل سگ بهش بدی.

اینا بهانه من ادم میشناسم پدرش تاجر.مادرش استاد دانشگاه از خانواده که پدر و مادر طلاق مادر تو شیرینی پزی کار میکنه و پدر ش معتاد و جوب خوابه زن گرفتن

اون تو رو میخواد شهرستان و شغل بهانه

مگه میخواد با شناسنامت بخوابه که میگه مال روستاست

یا شغل پدرتو بغل کنه

تو باید به پدرت که تکیه گاه زندگیته افتخار کنی که ی مرد سالم که نون حلال اوره

دزدی نکرده. خلاف نکرده

لطفا جوابش نده هیچوقت

2740

عزیزم منطقی فکر کن

اگرتوجای پسره بودی قبول میکردی؟ واقعا خودتو بزار جاش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دنبال کسی باش که تو رو فقط و فقط بخاطر خودت بخواد نه چیز دیگه.جز این عمل کنی سخت پشیمون میشی.بزار بره به درک.اینجور آدما فقط پولو میخوان 

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
پسر بالا شهر فکر کردی کیه  پدرت بناست دزد که نیست  بی خیالش شو بگو شما رو به خیرو مارا ب ...

این دوستمون حرف قشنگی زد،درست میگه چطور واسه زندگی اَخی ولی گشت ک گذار خوبی؟؟؟؟ارزش خودتو نیار پایین.

واقعا کسی میشناسید از خونواده ی فقیر باشه با یه خونواده ی غنی وصلت کرده باشه؟ دوستم نداااااااشت &nb ...

اره دیدم ولی خیللییی زود به مشکل خوردن

دختره خیلی تو زندگیش خورد شد خودش که همش میگه اشتباه کردم

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....
2706