2737
2739

من دختر دوستم 

ولی فکر میکنم زنها دلشون میخواد پسر بیارن چون همسرشون پسردوست داره و  میخوان اون را خوشحال کنن  چون واقعا هر کسی هم‌جنس خودش را دوست داره و لذت میبره گویا یکبار دیگه متولد شده و کودکی خودش را درکودکی بچش میبینه ومرد دلش میخواد حتما پسر داربشه و زنها فکر میکنن پسر بیارن افتخار افریدن  درصورتیکه اشتباهه و باید خوشحالی خودشون براشون مهم باشه نه همسرشون 

یه عدشون هم طبق هورمونها کلا پسر دوست و نردوستن اونها بحثشون جداست

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه خانمی که روانشناسی خونده ،دو تا بچه داره یه پسر یه دختر .بچه سوم میخواست اما میترسید دختر بشه😑😑😐😑

برای اینکه از نسل های قبل پسر دوست بودن رو انتقال دادن به بچه هاشون .همین الانم همچین مادر و پدرهایی انتقال میدن به نسل آینده

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
به دلایل زیاد، چون زن رو جنس ضعیف می دونن، بعضی خانمها هم به دنیا آوردن پسر رو نشونه قوی بودن خودشون ...

اتفاقا دختره که برا پدرو مادر میمونه ولی دقیقا درست پسر زاییدن را قدرت میدونن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2728
وای افرین منم پسر بچه هارو خیلی دوس دارم بنظرم بانمک ترن    

😍😍😍خيلي اوخخخخدداا 

من kimiajoonjooni كاربر سال ٩٢ هستم😬باز نگين كاربر جديديو اين حرفا😒😒من زمانيكه عمو زاهد بود اينجا بودم 😬
خوب اين تفكر تو نسل قبل قابل قبول بود اما نسل جديد نشون داده كه پسرها اغلب موجوداتي طلبكار هستن كه ا ...

ولی با  همین شرایطم بازم  من حس میکنم دخترو میخوان برای روزای پیری .....ولی تو جونیشون ترجیح میدن پسر داشته باشن تا تن و بدنشون کمتر بلرزه  ..

2738
خب نباید هر لندهوری رو اصلا تو خونه راه داد چه برسع دختر بدی بهش

مگه میشه این آدم هزار تو رو شناخت

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

اینا تفکرات برای قبل به دنیا اومدن

وگرنه اینو هرکی میدونه دراینده دختر و داماد از پسر و عروس عزیزترن😉😉😉😉

کلا ایرانی ها در ظاهر پسرپسر میکنن ولی جونشونو میدن برای دختر و نوه های دختری

چون ایران بهشت  مرد هاس ....همه اینو میدونن بخاطر همین حتی زنها ترجیح میدن بچشون پسر باشه تا کم ...

دقیقا من واقعا نمیخوام دختر داشته باشم با اینکه عاشق دخترم چون میدونم تو خونوادهی من ک انقد مرد سالارن فقط عذاب میکشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
از جلو دبستان دخترىنه كه رد ميشم اصلا خوشم نمياد از هيچ كدومشون  اما دبستان پسرونه قربون صدقشو ...

منم عاشق پسرم🙈🙈🙈😍

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.