2733
2739

اصلا علایم هاتون چی است  من سینه درد ندارم هر ماه از ۱۰ روز قبل سینه هام  درد می‌گرفت این ماه ندارم اصلا واژنم دیشب با چند نقطه بدنم تیر کشید همزمان زیر شکمم ریز ریز میگیره ول میکنه تخمدان چپمم درد داره تیر میکشه گاها میزنه ب ران پام و اشتهام گاها زیاد میشه و زود گشنه میشم گاها ام کم میشه ولی چند روز خیلی گشنم میشه کمرم هم یکم راه می رم درد میکنه قبلا اینجور نبودم نفخم ام کردم  . معده امم سرش شبا میسوزه  

۱ خرداد من پریود شدم ۱۳ ام تخمک گذاری داشتم ۱۴ ۱۶ اقدام بودم  دورم ۳۰ تا ۳۵ 

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هیچ علامتی نداشتم-

ففط یک هفته بعد از عقب انداختن اتفاقی تو اینه دیدم ک سفیدی چشمم زرد شده-خیلی شدید

ده روز ک عقب افتاد بی بی چک گذاشتم مثبت بود

بدون علایم

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
2731
چقدر زیاد علائم داری😂😂😂

واقعا؟ میشه کفت بارداری؟

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰
چقدر زیاد علائم داری😂😂😂

اهل ترشحم دارم بیرنگ گاها سفید 

من با تموووووووم علائم های پریودی حامله بودم...اصن پد گذاشته بودم که الان پری میاد...ولی نیومد

من پریود علایم ندارم

2738
پیدا کنید پرتقال فروش را😂

ینی چی😁

واقعا؟ میشه کفت بارداری؟

من خودم خیلی میشد این علائم و حس میکردم ولی باردار نمیشدم بعد متوجه میشدم توهم زدم😁بعد که حامله شدم هیچکدوم این علائم و نداشتم. از عقب افتادن پریودیم و آزمایش خون دادن متوجه شدم حامله ام

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
اینا ربطی نداره گلم  منم چند بار اینجور شدم ولی خبری نبود تازه من حالت تهوع شدید هم داشتم مراقب ...

نمیدونم که

2706