2737
2734
عنوان

حدودا ماهانه چقدراز جیب شوهر خرج خودتون میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1424 بازدید | 109 پست

من و شوهرم خیلی باهم راحتیم با تمام سختی ها ک داریم بازم وقتی سرکاره دلم براش تنگ میشه چون خیلی مهربونه و هوامو داره یه جورایی شبیه دوتا دوست صمیمی هستیم هرچند هم سنتی ازدواج کردم و خیلیا میگفتن سنتی خب نیست ولی خدا لطفشو شامل حالم کرد و هر ثانیه خداروشکر میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فقط و فقط جمع میکنم میدم قسط وام ازدواجم و یه بدهکاری به طلا فروشی دارم الانم قسط ماشین میخواد بیاد روش همشم از شوهرم کش می رم خرج های دیگه هم بستگی داره می رم سر کمد برمیدارم چه زن خوبیم من 😀

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2738
ماهم 5 ت حقوق داریم قسط هم زیاد داریم ولی خودت هم مهمی عزیزم در حد نیاز خرج کن

دلم میخواد بخوامم نمیشه فقط میشه در حد بخور و نمیر یخچال خرید کرد

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
عزیزم نمیدونی شغلش چیه 17تومن😲

17تومن که چیزی نیست خاله من درآمد ماهانه شوهرش60میلیون   هست 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

خانوما خیلی کار خوبی میکنین خرجی از همسرتون میگیرین حتی روانشناسام میگن حتما برا خودتون حق و حقوقی ماهیانه درنظر بگیرین از همسرتون بخواین 

ولی متاستفانه من بدبخت چون از اول کار کردم حتی یه هزاری هم نمیتونم ازش بگیرم اونم هی الکی میگه عزیزم هرچقد لازم داری بگی ها

اوه کارخونه دارن

نه عزیزم کارخونه نداره اش سنتی و این چیزا دارن