2737
2739
عنوان

حدودا ماهانه چقدراز جیب شوهر خرج خودتون میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1424 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت عزيزم من مجبورم خرج كنم وگرنه شوهرم  دست به حراج گذاشتن پولش زياده منم ميگم من خرج دا ...

اگه اينطوره خوب كاري ميكني براي خودت خرج ميكني

انشالله مشكلتون زود حل بشه

2731
سختمه سنتيه اگه نتونم دوسش داشته باشم و پشيمون شم چي؟

اگه به دلت نمي شينه قبول نكن ولي اگه به دلت نِشسته قبول كن بعدا عاشقش ميشي منم سنتي ازدواج كردم وقتي اومد خواستگاريم به دلم نِشست و قبول كردم الان واقعا عاشقشم

اصلا نذاشتم بيان خواستگاري هنوز ولي خب اصرار دارن ك بيان😐

بذار بيان ببين طرف چجوريه شايد به دلت نشست

من خودم ازدواج سنتي رو ترجيح ميدادم

ولي نه اينكه اصلا از طرف خوشت نياد ادم يكي دوماه ميره بيرون ميبينه طرف رفتارش اخلاقش چجوريه اصلا به دلت ميشينه يا نه

من به خاستگار داشتم به خدا همه راضي بودن انقدر اين پسر اقا بود و خانوادش خوب بودن،ولي هر كار كردم به دلم ننشيت بخدا باهاش بيرون ميرفتم مور مورم ميشد🙈🙈🙈🙈

شاید حدود۱۰۰تومن.

بستگی داره

چون هر ماه لباس نمیخرم.

حقوق شوهرم۳۵۰۰.

خداجونم بعد۵سال انتظار بهم پسر دادی اما تو۱۷هفته ازم گرفتیش  خدا الان یه سال از سقطم گذشته  خداجون دیگه طاقت این همه راه رفتن و ندارم خودت بدون دغدغه معجزت و شامل حالمون کن.ربِّ لاتَذِرنی فَرداَ وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین  
2738
يعني چي طلا فروختي گوشت و مرغ خريدي؟؟؟؟

نه عزیزم اول ازدواج دادیم یخچال و تلویزیون چون نتونستیم پول جم کنیم همه ی پس اندازمون رفت برای خرید ماشین و پیش خونه .الانم همش قسط پس میدیم دیگه حوصله ندارم خسته شدم از حساب کتاب کردن

دوستانی که ماهی ۵۰۰ ب بالا خرجشونه...میشه بگید خرج چیا میکنید؟؟چی میخرید؟؟

من خودم ماهی ۵۰ حدودا ثابت پول نت میدم...۵۰ هم ثابت ارایشگاه....

چندماه یه بارم که لوازم ارایش و لباس زیر و کش و کلیپس و  ضد افتاب و ماسک و ژل و تقویت مژه و این چیزا بگیرم خب اونا جداست....ماهیانه ثابت نمیشه حساب کنی که....

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍