2733
2739
عنوان

باحالا بیاین بریم سفر😋😋😍😄

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خخخ ما هم تو عقد داریم میریم مشهد مادرشوهرم پانشه بیاد صلوااات😂

ببخشید میشه بگید هزینه بلیط قطار چقدر شد؟

من نینی دارم دوست دارم با قطار برم مشهد

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   

مشهد 

فقط لذت ببر نزارهیچی ناراحتتون کنه 

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
چ خوب... شوهرم خیلی وسواسه تو رانندگی من حوصلم نمیکشه ۹۰۰ کیلومتر رانندگی کنه با رعایت قوانین گفتم ...

۱

۱۵۰۰ بلیط رفت و برگشت 

میشه بگبد از کدوم استان میرین مشهد

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   
2740
ببخشید میشه بگید هزینه بلیط قطار چقدر شد؟ من نینی دارم دوست دارم با قطار برم مشهد

بلیط از ۸۰ ۹۰ تومن هس تا ۴۰۰ ۵۰۰ تومن

ما ۳۵۰ گرفتیم

۸۰ تومنیا از این قطارای بیکیفیته با بچه اذیت میشین

ولی با ۱۵۰ هم میشه بلیط خوب گیر بیاری برو سایت علی بابا خیلی خوبه

۱۵۰۰ رفتمون از تهران ی کوپه ۴ نفره گرفتیم بلیطش نفری ۳۵۰

یک میلیون و پنجاه هزار تومن درسته

فکر کردم یک میلیون پونصد هزار تومن شده.

ای جونم عزیزم ایشالا سفرای بهتر و خوشگلتر بری چیکارا کنم خاطره شه کجاها بریم؟

ما رفتم رستوران شاندیز اگه اشتباه نکنم محیطش عالیه برو حتما 

کوه سنگی برین 

طرقبه

درست یادم نیس اسماشونو ۳ سال پیش بودولی همون طرقبه فکنم خرید کردیم عالیه بود یه تاکسی های هستن خب مثلا اون موقع ۵۰ از ما گرفته برد همه جا رو نشونمون داد دربست دراختیارمون بودشماهم همونارو بگیرین برین گردش😍

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
2706