2737
2739
عنوان

وای روانی شدم از دست این همسایه بهشون باز پیام دادم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 32 پست

قبول دارین تقصیر ساخت و ساز های نازک و خارج از اصوله؟دیوارا چرا باید اینقد نازک باشه

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
احتمالا همسایه تون سپاهی نیست؟😂

نه اتفاقا هی زنگ میزنه بزن منو تو بزن فلان شبکه ناوها اومدن فلان رفت فلان اومد نمیدونم سکه چی شد دلار چی قراره بشه 

از صبح تا شب یه ده دقیقه هم بیرون نمیره 

حرف میزنه نفس نمیکشه یه بند داد میزنه عین اینهایی که گوششون کره 

خسته شدم هر جا هم برن زنه و دخترش میره من به ندرت دیدم بیرون بره از صبح تا شب یه بالش گذاشته انگار کنار دیوار ما جلو تی وی اخبار میبینه

یه بار زنه رو کار داشتم درشون باز بود دو تا بالش زیر دست مرده رو به تی وی دراز کشیده لم داده داره تجزیه تحلیل میکنه

بخدا صداش خیلی دلخراشه سیگاری هست  و معلومه معتادم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم شما حق دارین هم همسایه فقط خدا لعنت کنه شهرداری و افرادی که دستی تو اینگونه ساخت و ساز ها دارن.ما هم همین مشکلات رو داریم بدبختی اینه نمیشه بگی تو خونتون حرف نزنین یا راه نرین   

شاید گوشاش سنگینه خودش فکر می‌کنه صداش یواشه

منم همین حسو میکنه خدایی بچه و زنش صداشون کم میاد فقط صدای اینه خیلی داد میزنه جوری که بچشونم میخواد یه حرف معمولی بزنه داد میزنه

2728
هم شما حق دارین هم همسایه فقط خدا لعنت کنه شهرداری و افرادی که دستی تو اینگونه ساخت و ساز ها دارن.ما ...

ما خیلی حرف میزنیم ولی وقتی خونه مشکل داره ادم باید رعایت کنه نمیگم که سکوت اختیار کنن میگم داد نزنه اینقدر انگار تی وی رو گذاشته رو ولوم 30 مثلا همینجوری بلند بلند حرف میزنه حرفهای چرت

2738
ما خیلی حرف میزنیم ولی وقتی خونه مشکل داره ادم باید رعایت کنه نمیگم که سکوت اختیار کنن میگم داد نزنه ...

نمیدونم والا واقعا سخته شاید بنده خدا گوشش سنگینه ما هم همین مشکلات رو داریم مدام به بچه هام تدکر میدم اروم راه برین اروم حرف بزنین اما می بینم همسایه ها رعایت نمی کنن حرص میخورم .گوشی همسایه رو ویبره زنگ میخوره صدای ویبره خونه ما میاد ادم چه بگه دیگه  

منم همین مشکلو دارم. آپارتمان های تهران اینجورین. مشکل از ساختاست. من از شدت حساسیت رو سرو صدا رفتم ...

موقع خواب دیگه سایلنت میشه ولی خب ادم در طول روز خیلی حرف میزنه نمیشه که ادم لال بشه ولی تن صداش رو میتونه کم کنه من چرا نمیگم زن و بچه اش اذیتم  میکنن؟ چون صدای اونا معقوله هر چند بلنده ولی بازم به بلندی صدای اونا نیست من خدایی روانی شدم از صداش همشم داره سرزنش میکنه و عین عقل کل ها به این و اون فحش میده 

سر کارم نمیره خبر مرگش

دیگه امروز زدم به سیم اخر بخدا

نمیدونم والا واقعا سخته شاید بنده خدا گوشش سنگینه ما هم همین مشکلات رو داریم مدام به بچه هام تدکر می ...

بره جرم گیری من چه گناهی کردم عزیزم بخدا از 10 صبح شروع کرد یه نفس حرف زد تا خود 4 عصر لال شد

حضوری برو با خانمش صحبت کن اما بعید میدونم درست بشه چون تن صدا غیر ارادی هست هر چی هم بخواد رعایت کن ...

فکر میکنم پیام دادم بهتر بود چون واقعا عصبی بودم و میخواستم برم دم در بدجوری بگم که عزیزم میشه ارومتر گوش من کر شد از دست شما..از بس عصبی بودم... ظهری فقط زنگ زدم به شوهرم که بیا خونه اروم بشم یکم خونمون از سکوت در بیاد صدای تجزیه تحلیل های اینو نشنوم وای خدا چقدر روز بدی بود چقدر حرف زد از 10 تا 4 عصر یه بند

2706