2733
2734
ماپارسال ابرده رفتیم واقعا عالی بود 

چ جالب من جتی اسمشم نشنیدم

البته خب مشهدی هم نیستم ولی رفت و امدم زیاده

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسییی,عزیزم شاندیز چیا داره?

قربونت برم

شاندیز رستورانای مختلف ب شکل باغ مانند و هوای خوب و....ی سری هم مغازه

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
چ جالب من جتی اسمشم نشنیدم البته خب مشهدی هم نیستم ولی رفت و امدم زیاده

منم مشهدی نیستم اما هرشهری برای مسافرت میرم سعی می کنم قبل رفتن تمام محل های گردشگریش رو پیدا کنم ،حتما برو که ارزش رفتن داره ابرده

2728
2738
منم مشهدی نیستم اما هرشهری برای مسافرت میرم سعی می کنم قبل رفتن تمام محل های گردشگریش رو پیدا کنم ،ح ...

چشم

مرسی گلم❤

وقتی جمعیت زیاد باشه همه جور ادم هست فکر نمی کنم بهداشت زیاد رعایت کنن

شما خیلی حساسید،بهتره قبل ازرفتن بهشون زنگ بزنید،وازشون درموردتایم تعویض اب استخر سوال کنید،مطمئنا جوابتان رومیدن،

من خودم توجیهم این بودکه چون مبلغ بالامیگیرن برای استخر،ازقشر مرفه ترجامعه میان،وخوب شاید فرهنگ رعایت بهداشت رو داشته باشن،و منم رفتم وخداروشکر راضی بودم،

حالادوستان لطفاازمن خرده نگیریدکه همه جاهمه جورادم پیدامیشه،ممنون

شما خیلی حساسید،بهتره قبل ازرفتن بهشون زنگ بزنید،وازشون درموردتایم تعویض اب استخر سوال کنید،مطمئنا ج ...

ممنونم از راهنماییت ،بله خیلی حساسم توشهرخودمم سعی می کنم همیشه سر صبح برم که آب تمیزه

حتما داره،الان که جدا شده تمیزتره،من یادم شده بود،چون من این جدیده رونرفتم هنوز ،بریدخوش بگذرونید&nb ...

موجھای خروشان اول شاندیزمحشرررررررررتمیزھ

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2706