2737
2739
عنوان

راهنمایی پزشکی خیلی فکرم درگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انقد با بدنت بازی نکن من ازمایشت رو ندیدم بگم بهت.برو دکتر با ازمایشت شوخی نگیر گفتم شدید شده ...

نمیدونم اخه بهم گفت تو سه روز قبل از ازمایش امپول بتامتازون زدی شاید تو ازمایشت تاثیر داشته برای همین کم نشون داده ولی من دو دفعه تا حالا بتامتازون امپول زدم یه بار بهمن ماه و یه بار الان استفراغ و علایم را خوب کرد و بعد دوباره چون نخوردم و نزدم برگشت

من دوبار ازمایش دادم برات میفرستم 

2728
2738
ازمایشت باید دوهفته قبلش هیچ دارویی مصرف نکرده باشی این قبول نیس عزیزم.تکرارش کن

عزیزم اخه من مجبورم قرص معده بخورم قرص اعصاب که حالمو بدتر کرد قطع کردم قرص معده فقط میخورم و قرص هیدرکورتیزون یا امپول بتامتازون میزنم یعنی نمیشه اصلا با قرص خوردن برم ازمایش بدم اخه دو هفته چطوری تحمل کنم من که با این چیزای کورتونی حالم داره بهتر و بهار میشه

عزیزم اخه من مجبورم قرص معده بخورم قرص اعصاب که حالمو بدتر کرد قطع کردم قرص معده فقط میخورم و قرص هی ...

معده بخور گفتم ویتامین و هورمون

من دوستت ندارم بلکه تمام ذرات بدنم تورامیخاهد
عزیزم اخه من مجبورم قرص معده بخورم قرص اعصاب که حالمو بدتر کرد قطع کردم قرص معده فقط میخورم و قرص هی ...

غدد رفتی بهت هیدروکورتیزون داد؟

من دوستت ندارم بلکه تمام ذرات بدنم تورامیخاهد
خب کورتون تنظیمات هورمون بدن رو بهم میزنه.دوفاستونم نخور قبل ازمایشت

باشه نمیخورم ولی دو هفته خیلیه من واقعا نمیتونم دو هفته صبر کنم از بس حالم بد میشه همش فشارم شش و هفت میشه و سرم بهم می زنند و اب قند و اینا برام درست میکنند 

2706