2737
2734
عنوان

النگو

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 47 پست

خیلی قشنگن من با این که زیاد از النگو خوشم نمیاد ولی این مدلو دوست دارم به نظر من عوض نکن هم خوشگلن هم ظریف فقط ضرر میکنی عوض کنی 

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا الان از این ظریف سفید و زردا مده شما میخوای بری عوض کنی؟!

جدی مدن؟برا منم از ایناس یجورایی از چشمم افتادن امیدوارم کردی

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2728
عزیزم آخه نما ندارن وقتی میگم شدن 12میلیون همه تعجب میکنن

منم ۶ تا داشتم ۱۰تومن میرفت همه میگفتن دروغ میگی ۱۰ تومن از بس ریز بودن دادم همشو دوتا خریدم 

خدایا میدانم که میبینی...

عزیزم برامنم از ایناس دودست خریدم ۶تا زرد ۶تا سفید ١٨ میلیون شد البته یه سال پیش 

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2738
من سه تا خریدم  ۲۹ گرم خلوت و شیک🥴

عکسشو میذاری؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

الان همه میدونن طلا خیلی گرونه عزیزم ما قبل عید رفتیم برای دوستم یه النگو دستبندی خریدیم تازه خیلی ظریف بود شد ۱۵۰۰.

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....

اینا 26 گرمه ولی محکم هستن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
الان همه میدونن طلا خیلی گرونه عزیزم ما قبل عید رفتیم برای دوستم یه النگو دستبندی خریدیم تازه خیلی ظ ...

البته ما فقط رفته بودیم که مشورت بدیم وگرنه ما که نخریدیم برای دوستمون مارو چه به این غلطا  

دوست عزیز برای اینکه الان دوازده میلیون کلا ۲۰ گرم طلا میدن

دو سال پیش نیست که شصت گرم باشه تو چشم باشه

نماش چرا انقدر مهمه واست؟ واسه دل خودت خریدی یا چشم بقیه؟

2706