2737
2739
خب عزیزم اون زنها معلوم نیست که حتما متاهلن که🙄

من که تا الان به هر کی شک داشتم متاهل بوده چند سالی متاهل ها فرصت به مجردا نمیدن 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا...مگه میشه مرد با مرد باشه البته به زن یه جایی هست که باهاشه

بله ولی میرن اکثرا مخ دختر مجردهارو میزنن برا خودم پیش اومده به هوای ازدواج و دوس داشتن اومد سراغم فهمیدم زن و بچه داره 

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2731
2740
درسته ولی اکثر اون زنها شوهر ندارن پس خیانت در حق شوهرشون نمیشه که،مرد متاهل بیشتر خیانت میکنه،تا زن ...

درست ولی بعضی زنا هم که شوهراشون جای دور کار میکنند وچند هفته یه بار میان هم بقیه مردا رو واسه رابطه میبرن تو خونه

درست ولی بعضی زنا هم که شوهراشون جای دور کار میکنند وچند هفته یه بار میان هم بقیه مردا رو واسه رابطه ...

منطقه ما مردها خارج از کشور کار میکنن سالی سه ماه میان. بنظرتون این خانما چیکار کنن حق دارن خیانت کنن؟ 

دقیقا👍 زن اگه از نظر عاطفی ارضا شه خیانت نمیکنه.. دلی مرد اگه همه نظر چه عاطفی  چه جنسی و... ...

بیشتر مردا منتهی منظورم مردان متاهل هست نسبت به زنان متاهل.........چون مردها غالبا با خانمهای وارد خیانت به زنشون میشن که متاهل نباشند