2733
2734

سلام، بچه من در37هفته با وزن2700بدنیا امد ودوماهگی که بهداشت بردم وزن5500بود، شیرخودم میدم، بهداشت گفت چون وزنش دوبرابر وزن اولیه شده قطره اهن باروزی 15قطره شروع کنم، ولی چندجاخوندم این دوبرابرشدن وزن اولیه برای بچهای نارس هست، ولی فرزند من نارس نبوده، ویجاخوندم اگر زودتراز 6ماهگی خواستیم شروه کنیم باید به ازای هرکیلو دوقطره داد یعنی بچه من باید10قطره بخوره، الان گیج شدم اصلا شروع کنم قطره دادن!؟ اگرجواب بلس 11قطره بدم یا15!؟! 

منم پسرم‌۳۴۰۰ بود دوماهگی ۶و۶۰۰ اما‌نگفت بهش بده 

چهارماهگیم هزارماشالله ۸و۸۰۰اما بازم‌گفت ۶ماه باید بخوره 😑😐

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اما پسر اولی چون تو ۳۶ هفته بود ۲۲۰۰ بود دوماهگی ۴۲۰۰ شد براش قطره اهن شرو کرد هم‌بهداشت هم‌دکترش ۱۰قطره ولی گفت بده 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
اما پسر اولی چون تو ۳۶ هفته بود ۲۲۰۰ بود دوماهگی ۴۲۰۰ شد براش قطره اهن شرو کرد هم‌بهداشت هم‌دکترش ۱۰ ...

وای من خیلی گیج شدم هرکی یچیزی میگه، از چندتا دکترم پرسبدم یکی میگه بده یکی میگه نه، حتی سرتعداد قطرشم نطراتشون متفاوته

2738
وای من خیلی گیج شدم هرکی یچیزی میگه، از چندتا دکترم پرسبدم یکی میگه بده یکی میگه نه، حتی سرتعداد قطر ...

من پسرم‌با اینکه وزنشم کم‌بود گفت ۱۰ قطره بهش بده منم دادم 

اما دومی‌رو گفت نده بزار ۶ماه بشه 

ماشالا، شیرخودتون میخورد!؟ 

اره شیرخودمو میخوره الان گل پسرکم ۵ماه و یک‌روزشه 😍ماشالله ب جون بچت عزیزم 

2706