2737
2734
من دیشب اقدام کردم😅😅😅و به احتمال خیلی زیاد هم باردار میشم😂😂 اینقد تخمدانهام قوی هست که زود میگ ...

خوشبحالت با یه بار 😐

میشه برا سلامتی نی نیم صلوات بفرسین لطفا مرسی🙏🙏
باز مامانم خوبه مامان بزرگای خودمو شوهرم هروقت میبینن میگن کی شکمت میاد جلو کی بچه دارمیشی بعضی موقع ...

اره به خدا بدتر ادمو به استرس میندازن 

میشه برا سلامتی نی نیم صلوات بفرسین لطفا مرسی🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این چجور کاریه چه علفی دقیقا 

دارو گیاهی وعسل وسیاهدانه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2738
شوهر من خردادیه   دم دمی مزاجه یه چیزیو یبار میگه میخام یه بار میگه نمیخام

کار ب اوناش ندارم.کلا فک میکنم خرداد فقط واسه امتحان دادن و قیام و رحلتِ😂😂😂😂

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
منم دلم اردیبهشتی میخواداما میگم اگه نشه باز خرداد نمیخوام

ما چه پیش بینیایی  میکنیم اصن یه بار دیدی زایمان زودرس بگیریم  بالاخره اتفاقه برا خیالیا افتاده  اونوقت خردادی نمیشه همون اردیبهشتی میشه   اصن یبارم دیدی موقع اقدام به این حرفا نگیره  چندماه طول بکشه  

2706