2733
2734
عنوان

اخه نامزد من چرا اینجوریه😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5550 بازدید | 78 پست

ما هم عقدیم...ما برعکسیم استارتر😂😂😂

من عاشق بچه ام... بهش میگم باید زود بچه دار شیم میگه بچه مال وقتیه که خودمون تو رفاه کامل باشیم که بتونیم از پس هزینه های یکی دیگه هم بربیایم...بعدم همه خوشیامونو کرده باشیم...میگه شش هفت سال بعد😐😐

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
26سالشه ولی من هنوز19سالمه

باهاش صحبت کنه در مورد بدن خانمها بگو فعلن باید صبر کنه و برنامه غذایی بچینیم تا بچه مون خوشکل باشه 

از این حرفا بزن یه مدت تا فکرش بیاد بیرون 

زود بچه اوردنم قشنگ نیس ادم لذت زندگیو نمیچشه من ۲ ماه بعد عروسیرحامله شدم اون روز ب شوهرم میگفتم هیچی نفهمیدم‌از زندگی ....نرسیده حامله شدم اونم  یجورایی  ناراحته اما قسمت الهی.‌‌‌‌....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

ببین بهش بگو میخوام اول حسابی دو نفری با هم خوش بگذرونیم بعد ۳ ۴ سال اون وقت بچه

من و نامزدم هم از همون دوران دوستی باهم اتمام خجت کردیم تا ۳ ۴ سال نیاریم😂😂

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2740
جق داری اعصابت خورد بشه  اصلا زیر بارش نرو چخبره مگه ۱۰۰ سال پیشه شب عروسی بچه دار میشدن

همینو بگو تازه سفارش دخترم داده اسمم براش انتخاب کرده ای خدااااااا😢😢😢😢

کاش برا مام اینطور بشه یه راه بگو چکار کنم

اجی بچه خیلی خوبه...من  چون فاصله سنیم با مامانم کمه دوست دارم خودمم اینجور بشم...انقدر راحت و خوشیم هرکی میبینه فکر میکنه خواهریم

💖صلوات میفرستی برام
یاخداااا😨😨😨😨😨😨  چرا زدی تو ذوق بنده خدا گناه داشتا😢😢 حالا وقت هست راهم زیاد هست واسه د ...

تورو خدا بیا راهشو بگو من هی دارم دعا میکنم حامله نشم اخه اینا فقط3تا داداشن منم خواهر ندارم اینم هی میگه دختر میخوام

از این ور خانوادم میگن بچ بیاررر بچه بیار اخه من تک فرزندم

عزیزم این یع چیز بین تو و شوهرت ببخشیدا اصرار خانوادتو درک نمیکنم مگه قرار اونا بزرگش کنن  

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706