2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه دختر مو کجا بزارم مهد هم نزدیک 400 باید بزارم بعددبرم سر کار 

ببین گلم منم مهد نمیزارم اولا قبول ندارم مهد رو چون الکی پول میگیرن وکارهای خاصی که انجام میدن روخودم توخونه باهاش میکنم مثل گل بازی ،خمیر ،پازل ولگو،ولی کلاس متفرقه خوب وآموزشی که استعداد بچم رو بفهمم میزارمش الان هفته ای یک روز نقاشی،اونم فقط یک ساعت جلسه ای 20تومن که 8جلسش میشه 160

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
بچتو اگه بتونی بزاری پیش مادر یا مادر شوهر.میتونی بیرون مشغول بشی

مامانم قبلا نگه میداشت سرکار میرفتم نزدیک 4 سال بزرگش کرد الان دیگه روم نمیشه چون بزرگ شدخ اذیت میکنه مامان من دیگه توانایی قبل نداره مادر شوهر من پیره

2740
همسرم تا ساعت 7 شب اسیر چی جوری شغل دوم پیدا کنه خودمم قبلا سرکار میرفتم که خونه خریدم ولی الان دختر ...

نمیدونم یه شغلی پیدا کنید که لازم نباشه دائم بالا سرش باشید

شغلی که تو نبود شما هم پول ازش دربیاد

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
نزدیک خونه ماهی 45 تومن میگیره نقاشی   در هفته دوبار 8 جلسه در ماه میشه

خییلی خوبه اگه آموزشگاهه،وبچتون علاقه داره کلاس ورزشی،نقاشی واین جور مهارت ها بزارش تا اگه خوب بود ادامه بده وبراش آینده ساز بشه،مهد ماهی یک نیلیون به چه درد میخوره همه چی رونصف نصفه به بچه یاد میدن بعدم بیشتر بازی ورقصیدنه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2706