2733
2734
عنوان

درد چیه ؟ 😳😳😳

195 بازدید | 15 پست

هفته ی هشتم تازه . 

دیشب داشتم فیلم ۱کیلو۲۱گرم میدیدم اخرای فیلم گریم گرفت شروع کردم گریه کردن یهو شکمم یه تیر کشیدو اروم شد . یعنی دردش طوری بود که گریم یادم رفت و ترسیدم . 

امروز با شوهرم یک کم بحثم شد از سر شب ناراحت بودم الان داغ دلم تازه شد زدم زیر گریه و داشتم گریه میکردم دوباره یهویی شکمم تیر کشید و اروم شد ولی یه قسمت دیگه شکمم بود . 

این تیرکشیدنای یهویی واسه چیه ؟  نی نیم طوریش نشه ؟  😭 ترسیدم

عصبي هست

تو خاملگي فيلم اينطوري نبين

روي بچه ت تاثير بد ميذاره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عصبي هست تو خاملگي فيلم اينطوري نبين روي بچه ت تاثير بد ميذاره

میشه تاپیک رنگ موی منو گزارش بزنی ؟

خواهش میکنم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ایشالله چیزی نیست باز ی دکتر برو 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
میشه تاپیک رنگ موی منو گزارش بزنی ؟ خواهش میکنم

خانوم دکتر میشه بهم کمک کنی کنکور سال بعدمو اوکی بدم؟ برا تاپیک برنامه ریزی تون میگم🙄 من میخام راهنماییم کنین

✨🌺[اللهم صل علی محمد و آل محمد]🌺✨
2738
[QUOTE=94055213]ایشالله چیزی نیست باز ی دکتر  خطرناکه یعنی ؟

عزبزم من سردر نمیارم اما بری بهتره

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
خانوم دکتر میشه بهم کمک کنی کنکور سال بعدمو اوکی بدم؟ برا تاپیک برنامه ریزی تون میگم🙄 من میخام راهن ...

باشه الان خیلی خستم اطلاعاتت رو پی وی برام بفرس 🙄

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
اري

ممنون 

ایشالله همیشه گل بدی😂

چه دکتر بی فرهنگی . خوشم نیومد از کارت

ببخشید عزیزم فک کردم تاپیک خودمه که زدم

متوجه نشدم تاپیک شماس

جدی خیلی خسته بودم

😘

2706