2737
2734
عنوان

خانوم های دانا، لطفا در مورد برخورد با خواهر شوهرم راه حل بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره متاسفانه، هنگ کردم اون موقع و دلخوری طولانی شد... 

ببين كاش ميگفتي خواهر شوهرت چي كفت!

چرا اينجوري نميشه درست راهنمايي كرد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ولي من باشم

ميگذرم

و طبق معمول هديه رو ميفرستم

اينكه ادم خودشو به نفهمي بزنه خيييلي خوبه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738
ببين كاش ميگفتي خواهر شوهرت چي كفت! چرا اينجوري نميشه درست راهنمايي كرد

ببین برگشت تو حرف گفت که حالا کم کم یادمیگری اخلاق چیه... 

من تحصیلات بالایی دارم، اونم همینطور. سنش هم از من یه خورده کمتره. هر دو خانواده با فرهنگ و از یک طبقه هستیم‌. من بیشتر احساس می کنم چون  ما ایران نیستیم، یه خورده به من حسادت می کنه.

ببین برگشت یه جورایی تو حرف گفت که حالا کم کم یادمیگری اخلاق چیه...  من تحصیلات بالایی دارم، ا ...

يا خدا

اخلاق چي  ؟! يني منظورش اين بود اخلاقت قبلا بد بوده؟

ببين خودتو ناراحت نكن

من هميشه به خواهر شوهر كوچيكم به چشم ي احمق كوچولو نگاه ميكنم كه دستش چاقو داره  

به خاطر شوهرت محبت كن

شوهرت قدر دان هست

يا خدا اخلاق چي   ؟! يني منظورش اين بود اخلاقت قبلا بد بوده؟ ببين خودتو ناراحت نكن من هم ...

منظورش این بود که خانواده ما با اخلاقه بقیه بی اخلاقن...

کلا یک خودپرستی خاصی داره هم خودش هم مادرش.

آره... من فقط به خاطر همسرم که بی نهایت عاشقمه، گذشت کردم ولی تو دلم ناراحتم.

خوب ببين جواب اين جور ادما رو هم نميشه داد فقط اگه دفه ديگه گفت بگو اره واقعا فقط شما خوبين با ي خ ...

آره واقعا... تا حالا هم جوابی ندادم...

بدترین درد آدم خودپسندیه... این و مادرش خیلی از خودشون متشکرن و فکر می کنن آسمون باز شده، اینا افتادن پایین....

البته بذار تو جهل خودشون بمونن... با همین طرز فکر ازدواج نکرده و سنش داره میره بالا.

آره واقعا... تا حالا هم جوابی ندادم... بدترین درد آدم خودپسندیه... این و مادرش خیلی از خودشون متشکر ...

اااوه اوتابلو حسادت ميكنه پس!

واي از حسادت

واي

ببين اين ازم خودش خودشو داره ميزنه

شما ولش كن

اگه فقط از طرف همسرت باشه متوجه دلخوری شما میشه

اما از طرفی هم فکر میکنه برادرش براش مهم نیس که خانمش دلخوره و بدون توجه به ناراحتی خانمش، هدیه اش رو فرستاده

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
2706