2737
2734
خیلی قشنگه من واسه عروسی داداشم میخاستم لباس بخرم خیلی تو بازار گرونه تو دیوار زیاد میگشتم ک ی لباس ...

مرسی عزیزم منم هفته پیش واسه عروسی برادر شوهرم خریدم خیلی گرونن زیر یه تومن ک نبود یا زشت بود دگ گفتم بذارم لااقل واس فروش چون این لباسا دگ به درد آدم نمیخورن ک ایشالا توام بتونی ی لباس قشنگ و مناسب پیدا کنی

مرسی عزیزم منم هفته پیش واسه عروسی برادر شوهرم خریدم خیلی گرونن زیر یه تومن ک نبود یا زشت بود دگ گفت ...

منم سایزم ۳۸ بود بعد زایمان خراب شدم 😂😂😂خیلی لباسای قشنگی دارم ک برام کوچیک شده منم میخام بزارم واسه فروش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سایزم ۳۸ بود بعد زایمان خراب شدم 😂😂😂خیلی لباسای قشنگی دارم ک برام کوچیک شده منم میخام بزارم و ...

خخخ امبدوارم برگردی به دوران اوج منم بچم ۹ ماهشه تا چهل اومد سایزم ولی برگشت خداروشکر

2731

سلام اگه لباس فروشی دارید میتونید توی سایت کاریزماکالر ثبت نام کنید. بهتون یک فروشگاه اختصاص میدن و واستون تبلیغات میکنن تا بفروشید. تازه سایتشون با هوش مصنوعی کار میکنه و میتونه به کاربر بر اساس سلیقه لباس مورد نظرشو نشون بده. به راحتی میتونید لباساتونو بفروشید. کمیسیون هم نداره و رایگان میتونید بفروشید. هزینه ارسالش هم رایگانه و خود شرکت کاریزماکالر هزینه های ارسال رو پرداخت میکنه

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید و هم از طریق لنک زیر وارد سایتشون بشید

https://charismacloth.com