2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید دارم دغ میکنم خسته شدم از دست این مردک

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 108 پست
زنو بچه هم خرج دارنا مثلا تو این گرونی واقعا ۲۰۰ دونفر ب چ کاری میاد اخه زنم خرج داره انقد درک باید ...

لخدا ی دست لباس بچه بالای ۸۰ ۹۰ ی مانتو بالای ۳۰۰ ی کرمپدر بالای ۱۰۰ من با ۲۰۰ برا خودم و بچه چی بخرم اخه داره بالای ۶ حقوق. میگیره ب من نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه  زور داره دوری بکشم سختی بکشم بعد اگ نداشته باشخ میگم نداره داره ۶ تومن میگیره ب گدا ۲۰۰ می ...

نه عزيزم ٢٠٠معقوله اگه خودش خريد خونه رو انجام ميده ،مگه چي ميخواي بخري؟!مردها پول رو پس انداز ميكنن براي خريد هاي مهم ،معتاد كه نيست بنده خدا يا خرج خودش كنه

نمیدونم دردش چیه خسته شدم از سر شب دارم تو گوشش میخونم میگ بدرک ک لازم داری 

چقد بد صحبت میکنه باهاتون .بگو پس من از کی بگیرم خرج منو بچرو کی بده این همه کار میکنی کجا میره

خدایا شکرت
2738
حالا ما خرج خونه با خودشه اگ هم چیزی نیاز داشتیم خودش میگیره دویس تومنم نمیده...😕براچیته؟همین بسه

کل خرجم با خودمه لباس مانتو لباس بچه ارایشگام کلاس باشگاه همچی با همین ۲۰۰

لخدا ی دست لباس بچه بالای ۸۰ ۹۰ ی مانتو بالای ۳۰۰ ی کرمپدر بالای ۱۰۰ من با ۲۰۰ برا خودم و بچه چی بخر ...

واس بچت ک رفتی خرید اون خسیس رو هم ببر قیمتارو ببینه شایدم خودش حساب کرد

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
نه عزيزم ٢٠٠معقوله اگه خودش خريد خونه رو انجام ميده ،مگه چي ميخواي بخري؟!مردها پول رو پس انداز ميكنن ...

واه الان ارایشگاه زنونه اینقد گرون شده لباس بچه خریدی تاحالا اصلا شاید دلش خواست چیزی بخره بخوره دویست تومن که هیچی نمیکنه بایه بچه

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚
نه عزيزم ٢٠٠معقوله اگه خودش خريد خونه رو انجام ميده ،مگه چي ميخواي بخري؟!مردها پول رو پس انداز ميكنن ...

چیزی مهم تر از زن و بچه؟!! 

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2706