2752
2734

سلام . شبتون بخیر. چند سالتون بود که پدر و مادرتون جدا شدند؟ تونستین در کنار آسیب ها، اون ها رو درک کنین و ببخشین؟ حستون نسبت به این کارشون چیه؟

بستگی داره اسیب رو چی بدونید بزرگ شدن تو محیط سمی با هر دوی والدین یا در ارامش ولی دذ نبوده یکی شون

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی داره اسیب رو چی بدونید بزرگ شدن تو محیط سمی با هر دوی والدین یا در ارامش ولی دذ نبوده یکی شون

من میخوام همین رو بچه هایی که تجربه کردن بپرسم که کدوم رو ترجیح میدن

با اجازه استارتر ... منم خیلی دوس دارم بدونم .. کسایی ک پدرشوهر مادرشوهرشون طلاق گرفتن تاثیری بدی روز زندگیشون نداشته ... من ی خاستگار دارم خیلی همو دوس داریم اما مامان باباش جدا شدن متاسفانه ؟ از ی طرف دوسش دارم از طرف دیگه میترسم 

با اجازه استارتر ... منم خیلی دوس دارم بدونم .. کسایی ک پدرشوهر مادرشوهرشون طلاق گرفتن تاثیری بدی رو ...

یکی از دلایلی که قلبم رو به درد میاره وقتی فک میکنم همینه. از این مدل نگاه ها. که بچه م اسیب ببین از نگاه مردم. حتی در ازدواجش

من میخوام همین رو بچه هایی که تجربه کردن بپرسم که کدوم رو ترجیح میدن

من ک اولی رو ترجیح دادم ازشون خیلیم متشکرم ازشون..ولی خب من وضعم از خیلیا گویا بهتره چون هیچوقت این حرفایی ک درباره ی این موضوع و اثارش بر فرزندان و اینای میزنن رو درک نکردم و با این کلمه ی بچه طلاق و اینام خیلی مشکل دارم اصلا متوجه تفاوت خودم با بقیه نمیشم ولی خب تو تلویزیون و مدارس و جامعه نمیدونم چرا اصرار دارن یجور دیگه موضوعو بما بقبولونن حالا بهرجهت در جواب شما باید بگم بخشیدنی در کار نیست بنظرم حق نبخشیدن ندارم پس فردا فرزندیم داشته باشم این اجازه رو بهش نمیدم ک در باره ی طلاق پدر مادرش بخواد ناراضی باشه یا نبخشه و ازین حرفا زندگی هر کس ب خودش مربوطه ....بالحن بد نخونین کامنتو ها کلماتش یجورین خودش مهربون گفته شده  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

البته جو خونه ما اصلا بی احترامی و دعوا نداره

فقط طلاق عاطفی داریم.

نمیدونم کدومش بیشتر به بچه م آسیب میزنه؟

میدونم منم حق زندگی دارم. ولی فکر اینکه بچه م قربانی بشه این وسط و زجر بکشه ازارم میده. منو مردد میکنه

از طرفی نمیدونم چطور ادامه بدم  با یه مرد سرد و بی مسئولیت و خودخواه که هر چند وقت یک بار میگه طلاق بگیریم با کلی تهدید ،   

من ک اولی رو ترجیح دادم ازشون خیلیم متشکرم ازشون..ولی خب من وضعم از خیلیا گویا بهتره چون هیچوقت این ...

یکی از سختی ها همین نگاه مردمه

وگرنه اینکه پدر و مادر ادم جدا بشن هیچ عیبی برای یک انسان نیست. ولی فرهنگ ما چیز دیگه ایه

شما چند سالتون بود که جدا شدن؟

یکی از سختی ها همین نگاه مردمه وگرنه اینکه پدر و مادر ادم جدا بشن هیچ عیبی برای یک انسان نیست. ولی ...

من حدود ۱۱ اینا فک کنم دقیق نمیدونم همون دوره راهنمایی یا پنجم ابتدایی بود شاید...درباره ی نگاها من راستش ب افراد زیادی قضیرو نگفتم ک نگاهارو متوجه بشم ولی اطرافیانمو ازون افرادی انتخاب میکنم ک با این قضیه مشکلی ندارن چون همیچن چیزی کوته فکری خودشونو میرسونه من از نگاه بد نمیترسم هرکی نشون بده سطحش اونقدره از دور خودم حذف میکنم الحمدالله ولی خب در زمینه ازدواجم بنظر من فرهنگ هر چی باشه دخترا و پسرا  نباید ارزش خودشونو انقد بیارن پایین ک معیار انتخاب شدنشون بشه همچین چیری و بترسن ک بخاطر این موضوع رد بشن بنظر خود من اگ کسی بخاطذ این موضوع بخواد ردم کنه همون بهتر ک ردم کنه 

من حدود ۱۱ اینا فک کنم دقیق نمیدونم همون دوره راهنمایی یا پنجم ابتدایی بود شاید...درباره ی نگاها من ...

دقیقا همسن بچه من بودین

تک فرزندین؟بعدش خودتون انتخاب کردین پیش کی بمونین؟

البته جو خونه ما اصلا بی احترامی و دعوا نداره فقط طلاق عاطفی داریم. نمیدونم کدومش بیشتر به بچه م آ ...

طلاق عاطفی هم خودش جو وحشتناکیه پس فردا بچتون نسبت ب همسر ایندش سرد و بی احساس خواهد بود اگ محبت بین زن و شوهرو از پدر مادرش یاد نگیره از کجا واقعا باید یاد بگیره، ،  تو این شرتیط یا یادش نمیگیره یا بیشتر بصورت افراطی بعد ازدواجش بروزش میده ک خودش بدتره ...من نمیگم شما طلاق بکیرید یا هر چی ولی بعنوان ی نظر دهنده با همین دید کمی ک از پیامتون میگیرم میگم ک اگ طلاق بگیرید حداقل بچه میفهمه این روش درست برخورد بین زن و شوهر نیست یجای کار اشکال داشته میره پی اینکه بدونه رفتار درست چیه غلط چیه و ...