2733
2739
عنوان

با این حساب من چقد از شوهرم ماهیانه بگیرم خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1981 بازدید | 132 پست

مرکز آمار اعلام کرده که حداقل هزینه ی خورد و خوراک برای آدم بالغ تو روز ( که بتونه باهاش سالم زندگی کنه حداقل سبزیجات غلات پروتثین و ... ) 17000 تومنه. حالا بچه رو هم اصلآً حساب نکنی!!! میشه 34000 تومن دونفرشون. برای 30 روز میشه 1020000 تومان. اونوقت بعضیا چطور میگن بقیه پول چی میشه من موندم!  

آینده حتما" زیباست.🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه حقوق ما خیلی بیشتر از استارتره ولی من ماهی پونصد نمیگیرم. بیشتر ماهها کم میاریم بخدا

والا حقوق شوهرم منم خیلیه ولی ماهی 50 تومنم نمیده چه  برسه به 500 هزار تومن بعد ایشون با حقوق یک و 700 میگه 500 پول تو جیبی میگیره با این حسابن بنا به حقوق شوهرم باید ماهی 4 میلیون ازش پول تو جیبی بگیرم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
مرکز آمار اعلام کرده که حداقل هزینه ی خورد و خوراک برای آدم بالغ تو روز ( که بتونه باهاش سالم زندگی ...

بخدا منم اومدم این تاپیک احساس کردم خیلی خرجم افتضاحه😐😐😐 آخه ما بیشتر از این چیزا برامون میمونه ولی بازم کم میاریم

کج کلاه خان یارمه
2731
عزیزم ما ماهی ۶ ملیون قسط داریم حقوقش حدود ۱ یا ۱ملیون و نیمه ی بچه یک ساله دارم و باردارم هستم ح ...

حالااگه بگم چراباوجودبچه یه ساله اونم بااین وضع اقتصادی حامله شدی فحشم میدی هم خودت گناه داری هم اون بچه یه سالت احیاناچیزی بنام جلوگیری هست ولی بارداری ناخواسته جدیدامدشده مگه میشه آدم نفهمه حامله شه 

اصلا کاری نیست ک برم بچمم کوچیکه و شهر غریبم باورت میشه من چندساله موهامم رنگ نکردم ارایشگام نمیرم خ ...

انشاءالله بتونید یه تولد عالی بگیرید گلم .

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️
پول نقد میدید؟ یه چیز دیگه هم راجع به کادو بگم مامانم وقتی یه جایی میره از لباس نوزاد بگیر تا ظرف و ...

مامانت خیلی اقتصادی کار میکنه هاااا😁😁😁

من مجبورم پول بدم، نمیتونم اینو بپیچونمش😥😥😥 

کج کلاه خان یارمه
2740
من همون پولی رو هم که میگیرم معمولا وقتی جمع شد شوهرم میبره    

والا به خدا اسمشه درامدش بالاست از بس قسط داریم و کرایه خونه و درد و مرض اخرش همون یکی تو دومن میمونه تازه من خرج مهد کودک دخترم و مدرسه پسرمم میدم و پول سرویسشون با اینکه وظیفه شوهرمه پول لباساشونم میدم علنا حقوق خودم همیشه این وسط نفله میشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
والا به خدا اسمشه درامدش بالاست از بس قسط داریم و کرایه خونه و درد و مرض اخرش همون یکی تو دومن میمون ...

دقیقا همینطوریه. وقتی هزینه ها رو درمیاری فوقش بمونه ۲ تومن ته حساب

کج کلاه خان یارمه
اگه با این حساب کتاب من پول اضافی بمونه برام😅😅😅

چند ماه اول نمیمونه تا مایحتاج خونه رو تامین کنی و از حالت صفری دربیاری اما چند ماه بعد میفته رو غلطک. مامانم تعریف میکنه که اول ازدواج از شش تومان حقوق بابام چهارتومان برای اجاره خونه و قسط وام میرفته مجبور بوده با دو هزار تومان خونه رو بچرخونه سال ۶۹ البته واسه همین یک ماه گوشت یک ماه مرغ یک ماه حبوبات میخریده چون پولی که میمونده در حدی نبوده که بشه کل مایحتاج یه خونه رو خرید بعد میگه از ماه های بعد دیدم خیلی چیزها خورده نشده مثلا حبوبات برای چهار ماه داشته یا نمیزاشته فریزر خالی خالی بشه البته میگم مجبور بوده چون کل درآمد دو هزار تومان بوده و یه تازه عروس 

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
من تواین تاپیکا میام اعصابم خورد میشه😕😕😕😕😕 یعنی یهو یکی میاد میگه من با۵۰۰دارم بادوتابچه امورا ...

منم همینطور. آخه چطوری میشه؟ شوهر من 3700 میمونه از حقوقش بعد از کسورات و کرایه خونه. البته از این هم حدود 1200 قسط میره. با اینحال 20 تومن وام گرفتیم قبل از عید اونم قاطی حقوقا شده الان ازش 1 تومن مونده! نه طلا خریدم نه لباس. شوهرم یه دست کت و شلوار خرید 1600. با یه پیراهن. همین! اونم بعد از مدتهاااا

آینده حتما" زیباست.🥰
مامانت خیلی اقتصادی کار میکنه هاااا😁😁😁 من مجبورم پول بدم، نمیتونم اینو بپیچونمش😥😥😥 

آره بعضی وقت ها میگم باید اقتصاد کشور رو بدن دستت😂😂

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
2706