2737
2739
تو نامزدی انقدر بین ما اختلاف مینداختن که باید کار کنه مادرشوهرم دوره قران میورد خونش بعدش مکافات بو ...

😔😔😔😔فازشون چی بوده...

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
اگه زشت بوده چرا رفتن خاستگاریش  والا 😒مگه کور بودن واس دختر مردم عیب میزارن.. هرکی یجوریه خ ...

آره همینطوره

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره همینطوره

عجب ادمایی پیدا میشن ادم اعصابش خورد میشه 

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2731
عجب ادمایی پیدا میشن ادم اعصابش خورد میشه 

حالا موقعیت خودشونم چاه نفت میدونست که دختر پیدا کرده

نمیدونست سیاهچالن  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
نه بخدا اتفاقا میترسن که خودشون از چشم پسرشون بیوفتن ..من خودم چنین مسائلی رو داشتم که میگما..

عجب...

حالا موقعیت خودشونم چاه نفت میدونست که دختر پیدا کرده نمیدونست سیاهچالن    

والا .

ما عروسا مثل کوزت باید خونه مادرشوهر ظرف بشوریم به یاد ندارم یه بار مجلسی بوده باشه وما ظرفا رو نشست ...

باهات موافقم ولی جمله ی اخر برای من برعکسه انقدر شوهرم هوای منو داره که کسی جرات نمیکنه چیزی بهم بگه .حتی مادرشوهرم که باهاش ۲بار رو در رو شدم جلوی شوهرم خنثی میشه ولی اون که نباشه اووه اوووه ورق کاملا برمیگرده و منم حسابی از خجالتش درمیام😂😂😂😂😂

😍😍😍
2738
😔😔😔😔فازشون چی بوده...

انشالله هر چی برام میخوان خدا هزار برابرشو به خودشون بده چه خوبی وچه بدیباور کن الان جوریم که گاهی تو راه که دارم میرم خونشون دلم آشوب میشه تو دلم کلی چهار قل میخونم تا باز چیزی پیش نیاد 

عجب...

اینا همه به شوهر برمیگرده...برادرشوهرم عین موم تو دست مامانشه یجورایی بدون مادرشوهرم اب نمیخوره و به طبع جاریمم مجبوره جلوی مادرشوهرم سر خم کنه و حتی تو گوششم بزنه هیچی نمیتونه بگه ولی برای من همچیز برعکسه شوهرم اقتدار زیادی داره و منم هیچوقت سرخم نمیکنم چون مادرشوهرمو خوب میشناسم چجوریه

😍😍😍
انشالله هر چی برام میخوان خدا هزار برابرشو به خودشون بده چه خوبی وچه بدیباور کن الان جوریم که گاهی ت ...

عزیزم ایشالله درست میشه بیشتر سعی کن تو خونه خودت باشی خب😔

اینا همه به شوهر برمیگرده...برادرشوهرم عین موم تو دست مامانشه یجورایی بدون مادرشوهرم اب نمیخوره و به ...

اره با این حرفت موافقم

الان دوماهه با شوهرم قهرم خونه بابامم شوهرم حتی سراغی از بچمون نگرفته دلمو از اول ازدواج خون کردن با ...

چرا باشوهرت قهری اخه

کتکم زد😔😔😔

سر چییی؟؟؟ چن ساله ازدواج کردی بچت چن سالشه

2706