2737
2734
عنوان

صورتتون رو با چی میشورید

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخاستم بگم😂😂

❤ ب ❤ راه داره 

خخخ

خوبه ن دیدمت ن میشناسمت 🤣🤣

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏

با شامپو بچه با لیف میسابم  یا صابون گلنار با لیف 

آرایشم هم با شامپو  بچه میشورم

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2728

هر دوره با یه چیز 

یکبار شامپو بچه 

یکبار ژل شوشتشو 

یکبار فوم کودک 

پوستم با یه چیز داغون میشه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2740

من سااااااااالهای ساااااااااااال با شامپو بچه فیروز میشستم هیچ مشکلی نداشتم و راضی بودم فقط یه کوچولو صورتمو خشک میکرد. بعد یه مدت، میدیدم شبها هر چی به صورتم میزنم میسوزه حتی مرطوب کننده علتشو نمیفهمیدم تا اینکه کشف کردم! بخاطر شامو  بچه است دیگه نزدم از اونموقع تا حالا

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
من امشب برای اولین بار شامپو بچه فیروز زدم صورتم نرم شد سفید شد خیلی خوب بود

عاليه من فقط با همينا صورتمو ميشورم

آرايشمم ميشورم 

ديگ هيچيييي نميزنم خداروشكر يه دونه جوشم ندارم

🧚‍♀️👠مَــن قـِرتي تــَريــن دُخـتـَرِشَــهـرَمـ👠🧚‍♀️🧲
2706