2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ریسکت متوسطه گلم 

اگه سنت بالای ۳۰ باشه طبیعیه 

خیلی نگران نباش من خودم های ریسک بودم آمینوسنتز شدم همه چیز شکرخدا خوب بود

کلاً این آزمایش ها و سونو ها ۸۵درصد درستن

و عموماً از طریق فرمول خاصی محاسبه میشن که سن و وزنت تاثیر زیادی توش داره 

و با توجه به تجربه ای که این چندوقت داشتم ۹۰درصد افراد حتی با ریسک بالا نینیشون کاملاً سالمه

الکی بخودت استرس نده که عوارضش بیشتره یا سلفری بایدانجام بدی یا آمینوسنتز بشی کلاً یه هزینه ای باید بدی مثل بقیه😔😔😔ولی خب برای آرامش خیالت در طی بارداری لازمه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2738

نگران نباش یکیش ریسک متوسطه اونقد شدید نیس بخوای ناراحت باشی میفرستنت واسه سل فری . اگه جواب اونم ریسک داشته باشه آمنیوسنتز میکنن ولی کلا اینا همش احتماله خیلی نگران نکن خودتو 😍😍😍😍

رسکت اینطوری از توی ۱۲۰۰ و خورده ای ممکنه بچه شما مشکل داشته باشه اینم هنوز خودش خیلیه من یکیو میشناختم جوابش ۱ از ۵۰ شد فک کنم گفتن باید سقطش کنی پدر مادرش مخالفت کردن ک نگهش داشتن الان سه سالشه و خیلی هم از بچه های دیگه باهوشتره ‌ من پرستارم هستم 😉😉😉😉😉