2737
2734
عنوان

واقعا این کرم پودر اینقدر بده؟؟؟؟؟؟؟که همش انتقاد منفی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 52 پست
مک هم شده ۵۰۰ خیلی جاها هم نیس دیگ

شماها ۵۰۰ تومن میدین برای یکسال کرم؟؟؟!!!🤤😥

استارتر والا من شنیدم‌الارو گه فیک باشه لک میاره اگه درست یادم باشه

احتمالا اصلشو نمیگیرن که لک میاره فک کنم البته

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم کرم اللارو سال ۸۹  ۹۰یکی ازبهترین کرمای ضدآفتاب بود که ساخت کشورفرانسه بود و واقعا توایران فروشش خیییییببلی بالا بود متاسفانه آدمای فرصت طلب تقلبیشو زدن و الان اصلش گیرنمیاد وهرچی توبازاره تقلبیه

ولی جدا از اینا پفک شده ۴ تومن اخه چرا!!!

چیپس هم همینطور 

من به روز رفتم گفتم همه طعمهاشو بگیرم دیدم زده چهارتومن یه سرکه ای براشتم ارووووم اومدم بیرون 🥺

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
2740
هیچی عزیزم خرید نمیکنن دیدم که میگما  حتی از چیزای اصلیشونم میزنن آدم گریش میگیره

دیروز شوهرم یدونه رب گوجه،یدونه روغن یک لیتری و شامپو کوچیک داوو خرید شد ۵۰....😖

بماند که مرغ رو ماهی یدونه میخریم و گوشت هم خییییلی وقته نخریدیم نزدیک ۱ساله...

فقط داریم سیب‌زمینی میخوریم...

اونم گرون شده😥

خانما میشه ی کرم پودر خوب برا پوستای چرب معرفی کنین قیمتشوبگین ممنون 

کاتریس میزنم قیمتش فک کنم ۱۱۶

بخند...موقع عصبانیت بخند موقع گریه بخند بزار همه بفهمنن چقدر قوی هستی:)😂😂😂😂توبهترینی این همیشه یادت بمونه دوست من.......بیاین خودمون باشیم مگ خودمون چشه!!!!!! ودر اخر انسانم ارزوست🍃🍃🍃خوب از بالای منبر بیام پایین دیگ خسته شدم🤪😝

نقد الارو ها پشتش سیاست هست بخاطر اینکه با قیمت و کاور مناسب اومده بود همه هم میخریدن یهو کلی گفتن بده چون کلی مارکای خوب و گرون میموند رو دستشون من خودم از چن تا مغازه دار شنیدم بعدش ک دگ کم شد و نیومد دگ ی سری جاهای خاص اوردن من خودمضد افتابشو میزنم تا چن وقت پیش کرم پودرشم استفاده میکردم خدایی هم کرم پودراش عالیه هم ضد افتاباش 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور