2737
2739

من برام فرقی نداره کدوم صابونو استفاده کنم. همچنان از صابون گلنار استفاده میکنم. مگه برم صابون گلنار نداشته باشن صابون دیگه ای بگیرم. من شماپو برام مهمه. صابون هیچ اهمیتی برام نداره چی باشه. تازه گلنار باعث میشه چرک ادم بهتر دربیاد

😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گلنار حرمت داره خانوم😐😂

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2740

ولا کسی هم استفاده کنه نمیگه با این اسمش

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
برا پوست خشک خوبه؟ من صابون شیر استفاده میکنم اما بوی اونم خیلی خوبه میخواستم بدونم کسی هست استفاده ...

از صابون گلنار جوانان استفاده کن سفیده شبیه صابون لوکس هم بوش خوبه عالی و هم یه جوری انگار کرم داره خیلی نرم و لطیف میکنه پوستو 

سبزش خیلی تنده خشک میکنه پوستتو

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ما از کجا بدونیم باز اگ پسر بودیم یچیزی😅

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
از صابون گلنار جوانان استفاده کن سفیده شبیه صابون لوکس هم بوش خوبه عالی و هم یه جوری انگار کرم داره ...

آره صابون فقط لوکس . و دورو .لوکس بهتره خیلی خوبه هم کف زیاد میکنه هم نرم

اتل متل توتوله
آره صابون فقط لوکس . و دورو .لوکس بهتره خیلی خوبه هم کف زیاد میکنه هم نرم

این صابون سفید گلنار جوان تازه اومده 

خیلی بهتراز لوکس توصیه میکنم یه بار استفاده کنی عاشق بوش میشی خیلی پوستو نرم و لطیف میکنه با دوامم هس سریع اب نمیشه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706