2752
2734
وله منکه آقام، با دیدن اوضا مملکت و اطراف و تحقیقات و خصوصا این سایت😄 ترجیح داده ام مجردی ام را تا ...

و من ا... توفيق

باشد كه ما هم در اين مسير پر از عشق و حال مجردي موفق و مؤيد باشيم😂😂😂

ما همه با هم هستيم ذلت نمي پذيريم😂😂😂

صلوات 

واقعاااا ایکاش آدم نفهمی بودم گیج گیج😕😕😕😕

بلانسبت، اینچه حرفیه..

فهمیدن کار هر کسی نیست، بنازین به این خصلت.

رابطه ها با فهم، رنگ و بو و فضای بسیار زیباتری دارن.

اگرنه رابطه ای ک توش فهم و شعور نباشه، میشه همون غریزه و کوتاه مثه اغلب روابط امروزی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و من ا... توفيق باشد كه ما هم در اين مسير پر از عشق و حال مجردي موفق و مؤيد باشيم😂😂😂 ما همه با ...

سال نو مبارک😄🙏

بر شما باد چنین چرخه ای برای ادامه حیات و نزدیک باد همفکری برایتان😄

سال نو مبارک😄🙏 بر شما باد چنین چرخه ای برای ادامه حیات و نزدیک باد همفکری برایتان😄

نوروزتان پيروز 😏

انشاا... كه نزديك باد همفكري براي شما 😃

ما پناه ميبريم به خدا از شر همفكران رجيم 😜😜😜

بلانسبت، اینچه حرفیه.. فهمیدن کار هر کسی نیست، بنازین به این خصلت. رابطه ها با فهم، رنگ و بو و فضا ...

مرررررسی بابت جمله آخرت که چی گفتی 👌👌👌👌👌

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️ شمام بهش بگو قول میدم ولت نکنم

اینو که با اطمینان کامل قلبی میدونه ی چیز دیکه باید بهش بگم هر وقت بحثمون میشه میگه محض رضای خدا ی ساعت برو خونه بابات ولی من واقعا نمیتونم البته خودشم همینطوره ی وقتایی پیش میاد باهاش قهر میکنم حرف نمیزنم زنگ زده به خالم و مامانم که بهش بگین باهام حرف بزنه 

اینو که با اطمینان کامل قلبی میدونه ی چیز دیکه باید بهش بگم هر وقت بحثمون میشه میگه محض رضای خدا ی س ...

عجب داستانیه این ازدواج🤔🤔🤔

تازه مزدوج شدین آیا؟

خونه بابا چیه😐

زنگ میزنه خاله و ...🙄😳😳

نوروزتان پيروز 😏 انشاا... كه نزديك باد همفكري براي شما 😃 ما پناه ميبريم به خدا از شر همفكران رجي ...

خیر نمیرسانی شر مرسان، مرا تحمل خود و درس و مشقام کافیست😄🙏

و همچنین همفکران😄

هرچه از دوست رسد نیکوست..🙏 ماشالا، کنترات آنلاین هستین اینجا😳🤔

بله بله 

يك سايته و يك الي😂😂😂😂

بيشتر باشين منو زياد مي بينين مخصوصا هر جا صحبت از شوهر باشه😜😜😜

بله بله  يك سايته و يك الي😂😂😂😂 بيشتر باشين منو زياد مي بينين مخصوصا هر جا صحبت از شوهر با ...

نه دیگه من مثه شما فرصت و همت ندارم🙂

ایشالا در این بیغوله، بیابین🙂

2706