2737
2734
دقیقا من الان زندگیم پر از آرامش و راحتیراحتی بخاطر همینم دلم نمیخواد ریسک کنم و ازدواج کنم

دیروز ی متنی خوندم نوشته بود مردها وقتی جیبشون پر پول میشه حس راحتی وارامش بهشون دست میده و احساس میکنن به دو همسر احتیاج دارن و زنها وقتی جیبشون پر پول میشه احساس میکنن به هیچ مردی نیاز ندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز ی متنی خوندم نوشته بود مردها وقتی جیبشون پر پول میشه حس راحتی وارامش بهشون دست میده و احساس می ...

بله دقیقا همینطوره 

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2731
تنها انگيزم برا ادامه اين زندگي بچه دار شدنه ك عاشقش بشم اگ بچه دار نشم ي لحظه نميمونم طلاق

خوب بچه از کسی که دوسش نداری و در کنارش آرامش و عشقی نداری به چه دردت میخورهره

مگه واسه نی نی باید شوهر کنه حتما...جل الخالق..نی نی اولش نی نیه.بزرگ بشه با جو جامعه الان میشه بلای ...

نه خب میتونه از پرورشگاهم بیاره بعدم دوباره ببره تحویلش بده که بلای جونش نشه (شوخی کردم اخه خودم خیلی بچه دوست دارم )

خوب میدونین هممون به جنس مخالف خودمون احتیاج داریم به خدا من دلم میخواد ولی اینقدر میترسم که بقیه اح ...

خب در مورد نیاز به جنس مخالف(حالا سوتفاهم نشه خانما بیان بگن جنس و اینا، منظورم از نیاز حتی یه نگاه محبت آمیزه) باید بگم این کاملا طبیعیه و هر فردی نیاز داره بهش.

خودم یه رابطه هدفمند و بدردبخور و درس و آینده و ... رو ترجیح میدم بهرچیزی که البته بلانسبت خیلی سخته پیدا کردن چنین آدمی سالم و انسان تواین روزگار.

ترس تو وجود منم هست واقعا، بااینکه مرد هستم.

ترجیح میدم تا اخر عمر مجرد بمونم اما نشه وسطای کار متاهلی پشیمون شم، اینجوری ۲ نفر پشیمونیم و ۲تا زندگی خراب.

اما مجرد بمونم ومثلا هم پشیمون شم تهش اینه مثلا خودم پشیمون شدم ک ۱ نفرم وزندگی کسی ام جز خودم خراب نشده.

2740
خب در مورد نیاز به جنس مخالف(حالا سوتفاهم نشه خانما بیان بگن جنس و اینا، منظورم از نیاز حتی یه نگاه ...

چقدررررر خوب بیان کردین منم دلم میخواست عشقی رو که تو دلم دارم خرج یکی کنم یا اون محبتی رو که میخوام از یکی دریافت کنم ولی چه کنم از هر دوش نا امیدم که کسی پیدا بشه که دوسش داشته باشم و دوسم داشته باشه خیلیها مدعی  شدن دوسم دارن ولی باور نکردم منم میگم پشیمون بشم خیلی بهتره

دیروز ی متنی خوندم نوشته بود مردها وقتی جیبشون پر پول میشه حس راحتی وارامش بهشون دست میده و احساس می ...

آره متاسفانه، اغلب اینجوریه که باعث میشه همه قوانین طبیعت بهم بریزه

خوب بچه از کسی که دوسش نداری و در کنارش آرامش و عشقی نداری به چه دردت میخورهره

چيكار كنم بهونه برا طلاق ندارم-ازدواجي ك برا حرف مردم باشه همينه

تیکر بارداری برای اینکه خدادلش برای من برحم بیاد و واقعی بشه...
چيكار كنم بهونه برا طلاق ندارم-ازدواجي ك برا حرف مردم باشه همينه

ای داد بیداد از این حرف ترسیدی که بگن تو خونه مونده و سنش زده بالا رفتی ازدواج کردی

2706