2733
2739
عنوان

خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 61 پست
اخه همشم حرفای خاله زنکیه دیگه  مگه توخانواده من حرف مهممی هست که تو خانواده اونام باشه همش از ...

اتفاقاً درستش همینه که متاسفانه خانواده منم مثل خانواده شما ساده ان، همه چی جلوی شوهرم رو داریه است 😐😐

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببین خودت سر دردبیار یواشکی برای آروم کردن حس کنجکاوی و خودتو قانع کن ک غریبه نیستی وبیزشاید اون قسم جون خودتو خورده برا خواهرش ک نگه به هیچکس پس حق داره 

بنظر منم مشکل داره با شوهرش خواهره و  اینکه داره کمک میگیره

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤
مخصوصا باباش خیلی خاله زنکه خیلی حرف درمیاره حتی من ظرف میشورم میگه خوشش نمیومده ما بریم اونجا رفته ...

خدا به دادت برسه با این پدرشوهر 😁 ولی خوبه که شوهرت عاقله، الکی اعصاب تو رو به هم بریزه که چی؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2731
اتفاقاً درستش همینه که متاسفانه خانواده منم مثل خانواده شما ساده ان، همه چی جلوی شوهرم رو داریه است ...

شوهر من به پای دایم بلند میشد الان یکاری کرد که شوهرم میگه وای اینا دیگه کین بابا از کجا فرار. کردن من خون خونمو میخوره جلو شوهر من مشتشو گره کرده منو بزنه اسکل من بخاطر شوهرم مجبور شدم هیچی نگفتم وگرنه شلوارشو درمیاوردم

برسه روزی که منم تیکر بزنم
خدا به دادت برسه با این پدرشوهر 😁 ولی خوبه که شوهرت عاقله، الکی اعصاب تو رو به هم بریزه که چی؟

اره قدیم پاپیچ میشدم الان میگم ول کن بابا بیکاری ،پدرشورم چندین بار دلموشکونده دوبار باشوهرم زدو خورد داشتیم. یبار زد تو گوشم تو هفته بود عروسی کرده بودم یبارم عید بود زنگ زد ساعت 9شب از تهران پاشین بیاین شهریار خونه عموت نصف شب منم لباس نداشتم غر زدم دعوامون شد زد دندم شکست بازم بااون وضع افتضاح اینقد زنگ زد منو برداشت با چشم گریون برد خونه عموش

شوهر من به پای دایم بلند میشد الان یکاری کرد که شوهرم میگه وای اینا دیگه کین بابا از کجا فرار. کردن ...

چقدر خانواده ی بی سیاست بده، هم احترام خودشو تو نظر شوهرت از بین برد، هم شاءن تو رو پایین آورد

اره قدیم پاپیچ میشدم الان میگم ول کن بابا بیکاری ،پدرشورم چندین بار دلموشکونده دوبار باشوهرم زدو خور ...

😳😳😳 چقدر زندگیت فراز و نشیب داشته، چند ساله ازدواج کردی؟ شوهرت کلاً دست بزن داره یا اون یکی دو بار بود فقط؟

2740
چقدر خانواده ی بی سیاست بده، هم احترام خودشو تو نظر شوهرت از بین برد، هم شاءن تو رو پایین آورد

اره دقیقا اونم سر چی مادرم با پدرم20ساله تارکه کرده ولی یه ساله طلاق گرفته. میگه خسته شدم از بس حرف شنیدم میخوام ازدواج کنم براش خواستگار اومدع بود منم میگفتم مادرم 8روز بستری بود تو پاششدی رفتی مسافرت حتی نفهمیدی کدوم بیمارستانه حالا رگ کدوم غیرت نداشتهداس زده بیزون کم موندا بود شوهر خالمو بزنه خالمم حامله بنده خدا. داشت سکته میکرد گرفت پرتش کرد اونور شوهر منم غریبه یه ساله ازواج کردم پاشد یقه دایمو بگیره من بزور کشوندمش کنار گفتم تور.خدا. بیا بریم ولش کن روانیه دیوانه اس. تو اقا باش ،به زنشم گفتم بشنوم یبار دیگه مادر منو بردی کاراتگ انجام بدا میام از گیس اویزونت میکنم. نوکر بی جیره و مواجب گرفتن ولش نمیکنن ،ما اومدیم اونا موندن تو اون وضع شامشونم کوفت کردن رفتن

😳😳😳 چقدر زندگیت فراز و نشیب داشته، چند ساله ازدواج کردی؟ شوهرت کلاً دست بزن داره یا اون یکی دو با ...

اره بابا اینقد اذیت شدم که حد نداره دورمو یه مشت ادم عقده ای نفهم گرفتن

😳😳😳 چقدر زندگیت فراز و نشیب داشته، چند ساله ازدواج کردی؟ شوهرت کلاً دست بزن داره یا اون یکی دو با ...

ن همون دوبار بود. اونم کاری بمون نداشتا باشن سرخودمون دعوا کنیم یا میخندیم یا غر میزنیم تموم میشه باور کن ولی هرموقع حرف خانوادش میشه چون هی زنگ میزنن اینم ن نمیتونه بگه یااحترام نگهمیداره من پاسوز میشم 

😳😳 چقدر مامانت مظلومه به حرفشون گوش میکنه

خودت فکر کن یه زنی که با سرکوفت شوهر کرده، بچه دار شده شوهره ولش کرده بعد. پیداش شده دوباره حامله شده بچش مرده دوباره شوهره گذاشته رفته 20سال گوشه خونه افسرده افتاده و همه توسرش زدن بعد 20به زور کتک منکه داروهاشو بخوره خوب شده چی ازش میمونه وقتی ازهمه بزرگتره ولی ارج و غرب ندارهوقتی مادرش پشتش نیست گلی دیر از خگاب بیداربشهدهزارتا چیزبهش میگن تا صداش درمیاد میگن ادم بودی خونه خودت میموندی چیکار میتونه بکنه?

ن همون دوبار بود. اونم کاری بمون نداشتا باشن سرخودمون دعوا کنیم یا میخندیم یا غر میزنیم تموم میشه با ...

آخ گفتی، ما هم نصف بحثامون به خاطر خانواده شوهرمه، شایدم همش 😁

خودت فکر کن یه زنی که با سرکوفت شوهر کرده، بچه دار شده شوهره ولش کرده بعد. پیداش شده دوباره حامله شد ...

ناراحت شدم به خاطر مامانت 😔😔 تا هر جا که از دستت برمیاد حمایتش کن

2706