2737
2739
عنوان

همونیم که گفتم قبل ماه رمضون چله خضر بگیریم برای حاجت روایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2822 بازدید | 143 پست
همون کارو میکردم ولی چون نمیشه نماز بخونم یه صفحه قران میخوندم یا یکم صلوات میفرستادم

اون آیه قرآن که گفتی 100بار بخونین چی بود؟

تاپیک قبلیتو میگم

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون برای دیدن و صحبت با امام زمان بود

خودت دیدی؟

حضرت خضر و چی؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
بچه ها منظورشون زمانی که چند ایه قران تی وی یا مساجد قبل از اذان می خونن حدودا پنج دقه به اذان صبح&n ...

شمافهمیدی؟

ببین درست میگم

اول پامیشیم اب وجارو وصحبت باحضرت خضر

بعد قران

بعدنماز.وتمام؟

روزی روایت شیخ صدوق از امیرالمؤمنین علی علیه السلام در خصال شانزده گانه را بیان کردند و شانزده چیز را بیان کردند که فقر می‌آورد و شانزده چیز را که باب رزق را باز  و روزی را زیاد می‌کند.

در فرازی از این روایت شریف آمده که حضرت فرمود: و کنس الفناء یزید فی الرِّزق؛ یعنی آشغال‌های منرل را زدودن، در منزل را تمیز کردن و آب پاشیدن روزی را زیاد می‌کند.

خدا رحمت کند اجداد شما را، والله بارها بعد از نماز صبح مادرم بلند می‌شد می‌رفت درِ حیاط را تمیز و جارو می‌کرد و گاهی ما هم خواب بودیم بعد که بلند می‌شدیم می‌دیدم درِ حیاط جارو و آب پاشی شده. بعد مادرم می‌فرمودند: من حضرت خضر را هم دیدم. مادرم حضرت خضر را هم ملاقات کرده بود. نشانه‌ها و علاماتی را می‌گفت که می‌فهمیدیم با حضرت خضر ملاقات کرده است.

چون گفته بود اگر کسی چهل روز در منزلش را جارو و تمیز کند و آب بپاشد (اینها را خدا وسیله قرار داده که هر کسی توی رشته خودش ارتباط با اولیای خدا داشته باشد و این مطلب را یاد می‌دهند به افراد) حضرت خضر را ملاقات می کند. 

منبع:mafatih.blog.ir

روزی روایت شیخ صدوق از امیرالمؤمنین علی علیه السلام در خصال شانزده گانه را بیان کردند و شانزده چیز را بیان کردند که فقر می‌آورد و شانزده چیز را که باب رزق را باز  و روزی را زیاد می‌کند.

در فرازی از این روایت شریف آمده که حضرت فرمود: و کنس الفناء یزید فی الرِّزق؛ یعنی آشغال‌های منرل را زدودن، در منزل را تمیز کردن و آب پاشیدن روزی را زیاد می‌کند. 

خدا رحمت کند اجداد شما را، والله بارها بعد از نماز صبح مادرم بلند می‌شد می‌رفت درِ حیاط را تمیز و جارو می‌کرد و گاهی ما هم خواب بودیم بعد که بلند می‌شدیم می‌دیدم درِ حیاط جارو و آب پاشی شده. بعد مادرم می‌فرمودند: من حضرت خضر را هم دیدم. مادرم حضرت خضر را هم ملاقات کرده بود. نشانه‌ها و علاماتی را می‌گفت که می‌فهمیدیم با حضرت خضر ملاقات کرده است. 

چون گفته بود اگر کسی چهل روز در منزلش را جارو و تمیز کند و آب بپاشد (اینها را خدا وسیله قرار داده که هر کسی توی رشته خودش ارتباط با اولیای خدا داشته باشد و این مطلب را یاد می‌دهند به افراد) حضرت خضر را ملاقات می کند. 

منبع:mafatih.blog.ir

مردم ایران ماشمارو خیلی دوست داریم   خیییییلی  
شمافهمیدی؟ ببین درست میگم اول پامیشیم اب وجارو وصحبت باحضرت خضر بعد قران بعدنماز.وتمام؟

اره عزیزم من تاپیک و یادمه تقربیا پنج دقه قبل از اذان وضو بگیرید ودم درب کمی اب بپاشید یا بایک دستمال نم دار تمیز کنید وجارو بکشید بعد سلام بدید وبگید السلام علیک یا خضر نبی ورحمه الله  صلوات بفرستید وصدای اذان بلند شد نماز بخونید 

ببینین سحر موقعی که چن دقیقه مونده به اذان بلند میشین و در خونتونو باز می کنین و روبه رویه درب رو با جاروب و آب تمیز می کنین و حین این کارا سلام و عرض ادب به نبی خدا می کین و ازش درخواست حاجت می کنین و میگین که امید وارین که دستتونو میگیره تو این مشکلات

مردم ایران ماشمارو خیلی دوست داریم   خیییییلی  
2706