2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام کم خرید کنم ولی تختشو از اونایی ک نوجوون میشه میخرم کمدم فقط کمد بدون ویترین ولی از اس ...

ویترین برای اسباب بازیاش لازمت میشه

تیکر تولد پسر نازم  
2731
2738
من فقط کمد براش گرفتم و لباس و کریر و ساک حمل. عروسک این ها هم که خودم داشتم از قبل.  خلاصه خیل ...

من شرایط طوریه تخت و کمد میخرم

خونه مون حشره زیاد میاد نمیتونم بزارمش زمین

تخت و کمدم یه مدله خوب دیدم آف خورده بود ۳۶۰۰

ولی دوس ندارم ب بابام فشار بیاد با اینک ۳۶۰۰ یه قیمت معمولیه

کارگاهی میترسم خراب کنه اگه مدل بدم بسازن

سرویس عروسیمو خراب کردند

مگه چی خریدی اینقدر زیاد شده؟؟

من تمام چیزام رو از خارج خریدم. سرویس کالسکم 8 تیکه مارک چیکو ست. اون زمان خریدم 3 یا 4 میلیون ولی الان قیمتش واقعا نجومی شده، فکر کنم همون اوایل گرونی که قیمت کردم بهم گفتن 22 میلیون شده 8 تیکش. لباساش اون موقع سرویسی خریدم تقریبا هر سرویسش پای خودم 100 و خورده ای در اومد ولی الان هر تیکش شده 100 و خورده ای. تخت نوجوانش رو چوب خریدم اون زمان پای من 3 میلون در اومد ولی الان نزدیک 10 میلون شده. یه پتو دور پیچ براش خریدم اون زمان 80 هزار تومن ، نمونش رو همین عید گذشته تو کیش دیدم و قیمت کردم میگفت 950 تومن. سرویس برس و شونه، تب سنج و ... رو خریدم 160 تومن ولی توی کیش گذاشته بود 1میلیون و 350 و .... واقعا قیمتا نجومی شده. وقتی قیمتارو میبینم میگم الهی شکر که من از قبل خریدم وگرنه الان واقعا زورم میومد این همه پول بدم

اگه تل گرام داری ایدیتو بده واست عکس بفرستم عزیزم😗

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2706