2737
2734
عنوان

اونایی که الان بیدارید

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با بچه کوچک خواب و خوراک و بيدارشدنم دست خودم نیست اصلا نميدونم کی خوابم میبرد ولی میدونم 8 ساعت مفی ...

منم خوابم خیلی بده قلب درد گرفتم و ریزش مو و پوستمم بد شده

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(

من صبح میرم باشگاه حسابیم خسته میشم تا شبم بیدارم باز باید تا۲ واینا تاجام هی غلت بزنم شایدم خوابم ببره...بدشانسی شوهرمم سرشو میذاره زمین خروپفش میره هوا😐😐😐😐😐

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2728

عصرا دم نوش اسطوخدوس يا سنبل الطيب بخور

يا عرقشون 

عرق بهارن نارنج سنبل الطيب و بادرنجوبيه رو مخلوط كن ب مدت دو هفته بخور بعدش نخور استراحت بده

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
من صبح میرم باشگاه حسابیم خسته میشم تا شبم بیدارم باز باید تا۲ واینا تاجام هی غلت بزنم شایدم خوابم ب ...

وای مثل منی برا منم همینه

خانوما بايددددددد ١١شب تا ٥صبح خواب باشند 

با توجه به فيزيولوژي بدنشون

من ١٢ ميخوابم ٦بيدارم 

چون شاغلم 

روزهاي تعطيل بيشتر ميخوابم اما زياديشم هم مريضم ميكنه هم ميگرن ميگيرم

2738
عصرا دم نوش اسطوخدوس يا سنبل الطيب بخور يا عرقشون  عرق بهارن نارنج سنبل الطيب و بادرنجوبيه رو ...

اسطوخودوس دارم اما خیلی تلخهههه

آخی خدا حفظشون کنه عزیزم

فدات❣❣❣ممنون گلم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
خانوما بايددددددد ١١شب تا ٥صبح خواب باشند  با توجه به فيزيولوژي بدنشون من ١٢ ميخوابم ٦بيدارم& ...

ای خواهرر من بعضی وقتا ۱۲ شام میخوریم شوهرم دیر میاد دیرم خوابم میبره