2737
2734
عنوان

کیا تو مقدمات و تدارکات عروسی هستن بیاین به هم جاهای خوب و معرفی کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 73 پست
آخه همین کرایه لباس عروس و تاج و دسته گل و ارایشگاه و اتلیه خودش یه مقوله است پذیرایی و شام و تالار ...

اره همش هزینس.من پیش مامانیکو بودم نمیدونم اسمشو شنیدی یا نه اما تو اهواز خیلی معروفه ازم 3300 گرفت لباس عروسمم شد 2500 اما اتلیه رو مناسب انتخاب کردم برام خیلی اهمیت نداشت 3800 شد اتلیم

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه همین کرایه لباس عروس و تاج و دسته گل و ارایشگاه و اتلیه خودش یه مقوله است پذیرایی و شام و تالار ...

خب عزیزم ی مقدار از هزینه هایی که میکنیم درمیاد

مهمون دعوت میکنی بهرحال ی بخشی از هزینه رو کمک میکنن دیگه

شوهرمم میتونست یه عروسی ساده تر بگیره اما من تالارش خیلی برام مهم بود بخاطره همین خودمم کمک کردم که یه جای شیک بگیریم

2728
خب عزیزم ی مقدار از هزینه هایی که میکنیم درمیاد مهمون دعوت میکنی بهرحال ی بخشی از هزینه رو کمک میکن ...

اره اما بعضیا که پول نمیدن من عروسیم حدود 50 تا شد تازه بجز خرید چمدونو اینچیزا اما 25 تایی گیرم اومد تازه بعضیا اومدن 4 یا 5 نفر 50 تومن دادن 

منم دختر اول خانواده هستم اما چون شوهرم نداشت و پدرشوهرمم کمکی نکرد بدون عروسی میریم سر زندگیمون

عزیزم خود عروسی خیلی مهم نیس

بخدا سنگ تمومم بذاری بازم مهمونا هزار حرف میزنن

ولی آتلیه حتما برو

ی لباس کرایه کن

ی آرایشگاه برو و ی شینیون و میکاپ انجام بده البته نه به عنوان عروس

برو آتلیه و عکس بگیر 

حتما حتما اینکارو بکن

اره اما بعضیا که پول نمیدن من عروسیم حدود 50 تا شد تازه بجز خرید چمدونو اینچیزا اما 25 تایی گیرم اوم ...

پس از این دست ادمایی که ۱۰نفری میان و۵۰تومن کادو میدن فقط تو فامیلای ما نیست  

2740
عزیزم خود عروسی خیلی مهم نیس بخدا سنگ تمومم بذاری بازم مهمونا هزار حرف میزنن ولی آتلیه حتما برو ی ...

اره دقیقا منم نظرم همینه کسی که نمیتونه عروسی بگیره اتلیه رو حتما بره چون تنها چیزی که میمونه همین عکساس

اره همه جوره تو فامیلامون هست بعضیا واقعا گدان.همسایه پدر شوهرم 5 نفری اومدن ببخشیدا اما عین گاو خوردن هزارتومنم ندادن من خیلی ناراحت شدم

تازه من بهترین تالار اهوازو گرفته بودم بیشتر از همین زورم اومد اونوقت یکی از دوستای دهاتیم یه تالار اشغالی گرفت کادوهایی که گیرش اومد بیشتر تالارش بود

اره همه جوره تو فامیلامون هست بعضیا واقعا گدان.همسایه پدر شوهرم 5 نفری اومدن ببخشیدا اما عین گاو خور ...

خیلی زشته واقعا الان ی غذا خوردن تو رستوران ۱۰۰یا ۲۰۰درمیاد

نمیدونم چجوری ی سری ادما میرن عروسی ۵۰تومن میدن واقعا زشته

خیلی زشته واقعا الان ی غذا خوردن تو رستوران ۱۰۰یا ۲۰۰درمیاد نمیدونم چجوری ی سری ادما میرن عروسی ۵۰ت ...

اره بخدا منکه یه تولدم میرم دیگه روم نمیشه 50 بدم دیگه چه برسه به عروسی

2706