2737
2734
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 178 پست
اين همه سوال يهو مگه تمام حق و حقوق الان به ما نميرسه؟؟؟ بعدم خانوما نصف ارث رو نميبرن اقايون دوبر ...

ولی قانون اینو نمیگه دوستم دادخواست طلاق داد همسرش تو دادگاه گفت طلا خریدم طلاهامو پس بده من برا زنم گرفته بودم این که جدا داره میشه و دادگاه از زنه طلاهارو پس گرفت اگه برا زنه چرا پس گرفت اگه برا مرده پس چرا میگن برا زنه و منت میزارن.قرانو قبول دارم الان این قانونی ک تو ایرانه رو قبول ندارم چرا میگن یا برو سر خونه زندگیت یا طلاقتو بگیر و اینکه یا برو سر زندگیت و شوهرت هر بلایی خواست سرت بیاره و حق اعتراض نداری یا طلاق بگیر اگه همسرت مهریتو نداد هیچ غلطی نمیتونی بکنی ولی تو قران لعنت فرستاده ب مرد هایی ک مهریه زنشونو دارن و نمیدن من از این قانون مشکل دارم ن از قران

اين اجازه ازدواج هم واقعا دليلش مشخصه بارها اومدن از سرگذشتشون گفتن كه در نوجواني اشتباه كردن و اون ...

حق با شماست فقط خواستم ب استارتر با این مضمون برسونم ک زنو مرد برابر نیستن چون مرد مقام بالاتری داره.و کسب اجازه از مرد جزء واجباته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من جواب اون کاربرو دادم که گفتن به تک همسری توصیه کرده مردان رو. منظورم اینه کاش مثل ما خ ...

واقعا الان یه پسری هست ک میره با یه دختر رابطه جنسی بر قرار میکنه بهشون میگن خائن هوسباز و میگن ک اینا نجسنو فلان ولی همون پسر صیغه یک روزه با همون دختر بخونه و رابطه بر قرار کنه میگن پاکدامن و میگن حلال هم بودن و...

ولی قانون اینو نمیگه دوستم دادخواست طلاق داد همسرش تو دادگاه گفت طلا خریدم طلاهامو پس بده من برا زنم ...

صد در صد موافقم

دين ما اسلامه ولي قوانينمون....

تو دين گفتن عند المطالبه يعني هر زمان كه بخواد بايد داد

اما واقعا اينطوره؟؟

نميدونم واقعا چي بگم؟

درمورد اون خانومي كه همسرش ميگه بيا با زن دوم هم خونه شو هم والا تا جايي كه من ميدونم ازدواج دوم بدون اجازه همسر اول غير قانونيه تعجب ميكنم چطور شده اين بنده خدا اينطور شده

در مورد طلاهم من يادمه يكي از دوستام جدا شد و كل طلاها رسيد به خانوم چون گفتن هديه مرده

البته اينم بگم تو ليست شير بها قيد شده بود طلا

همين قانونيش كرده بود

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
2731
خب به نظرم اين تا حدي مشكل ما مسلمون هاست يعني تو خود دين ايرادي نيست و دين داري ما پر ايراد اينكه ...

چرا لباسی ک حرمت داره رو تن هر کسی میکنن مگه اینا درس نمیخونن و اصول اخلاق رو پیش نمیبرن چرا وقتی اینجوریه و ما و همکلاسیامون اعتراض کردیم نفری چند نمره انضباطمونو اوردن پایین گفتن حق ندارید از این حرفا بزنید وقتی میتونن اخراجش کنن و نکردن.چرا یکی مثله سعید طوسی ک قاری قران بود و ب پسر بچه ها تجاوز میکردن رو سنگسارش نکردن ولی تو دین اسلام نوشته زنی ک ب شوهرش خیانت کنه رو باید سنگسار کرد و از اینجور موارد...

حق با شماست فقط خواستم ب استارتر با این مضمون برسونم ک زنو مرد برابر نیستن چون مرد مقام بالاتری داره ...

اجازه كه خب به نظرم دو طرف بايد از هم داشته باشن

همونطور كه زن از مرد اجازه ميخواد مرد هم بايد از همسرش مشورت بخواد و بدون صلاحديد هم كاري نكنن

اما با احترام به شما مقام مرد بالاتر نيست فقط متفاوتن

چه بسا تو دين انقد از روحيات لطيف زن فرمودن كه به نظر زن ها رو مهم تر دونستن😁☺️

واقعا الان یه پسری هست ک میره با یه دختر رابطه جنسی بر قرار میکنه بهشون میگن خائن هوسباز و میگن ک ای ...

دقیقا درسته حرفتون منم مثل شما آدم معتقدی هستم ولی تا میگی چرا زن اجازه ازدواج بدون اذن پدر نداره یا حق طلاق با مرده؟ میگن خدا جنس زن رو میشناخته که احساساتیه و اینجوری دستور داده بعد همین خدا استغفرالله جنس مرد رو نمیشناخته که با اون طبیعتشون با همین یه جمله که توش اجازه چند همسری داده شده سوء استفاده‌میکنن برای امیال کثیفشون و به جمله بعدش که میگه نمیتونید عدالت برقرار کنید کاری ندارن

صد در صد موافقم دين ما اسلامه ولي قوانينمون.... تو دين گفتن عند المطالبه يعني هر زمان كه بخواد باي ...

عزیزم بعد این که عروسی میکنی ک تو سیاهه عروس نمینویسن و امضا کنن ک و مرد تمام کاغذ خرید هارو ب دادگاه برد و ب اندازه همون طلاهاشو پس گرفت.و اینکه خانومه ک رفته بوده خونه باباش و طلاق خواسته بوده پسره میره شکایت ک خانومم تمکین نمیکنه و فلان و از دادگاه مجوز میگیره برا ازدواج الانم دادگاه میگه باید بری سر خونه زندگیت یا شوهرتو راضی ب طلاق کنی.شوهرشم میگه اندازه مهریه خودت باید ب من پول بدی تا طلاقت بدم. ولی تو قران خودم خومدم ک مرد شرط بزاره ک مهریه زنو بگیره و طلاق زنو بده خدا لعنتش میکنه

2740
چرا لباسی ک حرمت داره رو تن هر کسی میکنن مگه اینا درس نمیخونن و اصول اخلاق رو پیش نمیبرن چرا وقتی ای ...

اينكه به شكايت شما اعتراض نكردن اشتباهه و بايد ديگه اجازه نميدادن ايشون بياد نطق كنه

اما جالبه ما مثلا از جامعه پرشكا و فرهنگيا هم همينقدر ميخوايم كسايي كه به تعهدشون عمل نميكنن اخراج شن؟ يا نسبت به اين ها اينطوره؟

خب باقي قشر ها هم تعهدي دارن كه بايد عمل شه

البته مثال عرض كردم

در مورد اين اقاي طوسي هم بايد مجازات ميشد

اما من واقعا پيگير نشدم بدونم چه بر سرش اومد

ميشه يكي قاري قران باشه و اين طور به خطا بره

يكي هم ميشه مثل حر كه عاقبت راه خودشو پيدا ميكنه

اجازه كه خب به نظرم دو طرف بايد از هم داشته باشن همونطور كه زن از مرد اجازه ميخواد مرد هم بايد از ه ...

صد در صد ک نظر هر دو مهمه.اگه زن برابره چرا اگه مرد اجازه نده همسرش خونه پدرش بره زن هیچ غلطی نمیتونه کنه حتی بره دادگاه و شکایت کنه حقو میدن ب مرده.و اینکه مطمئن باشن هیچ بدی یا ضرری نمیرسه ب خانومه با رفتن خونه پدرش

عزیزم بعد این که عروسی میکنی ک تو سیاهه عروس نمینویسن و امضا کنن ک و مرد تمام کاغذ خرید هارو ب دادگا ...

اره خب طلاهاي بعد عروسي ديگه به انصاف مرده و يكم زرنگي خانواده عروس كه مقدارش رو ننويسن

در مورد اين خانوم هم اولا واقعا ناراحت شدم دوما اگر با يه وكيل مشورت ميكرد اين طور نميشد و كارش درست پيش ميرفت

همه ميدونن كه يه خانوم به اراده خودش بره از خونه قضيه رو باخته ولي واقعا خدا لعنت كنه مردي كه حالا مهريه پيشكش دل همسرشو ميشكونه

دقت كردي كل تاپيكو ما ميبريم جلو؟😁

دقیقا درسته حرفتون منم مثل شما آدم معتقدی هستم ولی تا میگی چرا زن اجازه ازدواج بدون اذن پدر نداره یا ...

والا بخدا هر کاریم کنی عدالت بر قرار نمیشه.خب مثلا منی ک عادتمه هر شب بغل همسرم بخوابم و هر شب رابطه داشته باشم و بعضی مواقع دوبار در روز و همسرم زنه دیگه اختیار کنه و ی شب وره دل من یه شب ور دل اون و بزنه اون زنه عفونت داشته باشه و  دور از جونم ب من منتقل بشه این عدالته؟؟؟؟این عدالته ک اون شبی ک پیش اونه دیر وقت بخوابه مثلا پیش من اومد از فرط خستگی مثه جنازه بیفته؟؟؟زنو مرد هر دوشون باید جفت هم باشن ن اینکه مرد صد تا زن بگیره.اگه زن بچه نزاد مرد میره زن میگیره ولی اگه مرد نازا باشه زنه نمیتونه بره شوهر کنه این ناحقه

صد در صد ک نظر هر دو مهمه.اگه زن برابره چرا اگه مرد اجازه نده همسرش خونه پدرش بره زن هیچ غلطی نمیتون ...

اره خب نميتونه كاري كنه اما زن هاي ما به حقوقشون واقف نيستن

مثلا زن در قبال كار خونه هيييييچ وظيفه اي نداره

حقوقش مال خودشه و نميتونه همسرش بخواد ازش

حتي بابت شيري كه به بچش ميده هم ميتونه حقي بخواد چون اين لطفه و وظيفه نيست

اينكه به شكايت شما اعتراض نكردن اشتباهه و بايد ديگه اجازه نميدادن ايشون بياد نطق كنه اما جالبه ما م ...

اگه من یا امسال من این کارارو کنیم میگیم فوقش ما ضعیف النفسیم و اینکه از قران و امت و اسلام سر رشته نداریم ولی کسی ک ادعای فهمو درکو اندیشه میکنه همه ازش انتظار دارن مثال عرض میکنم: اگه یه پسری ک خیلی هم جلف باشه بگه من صیغه میخوام یا دوست دختر یا فلان میگن جاهله.ولی اگه طلبه همین حرف رو بزنه چی؟؟خب این طور افراد تو جامعه اند تا الگویه همون پسرای جلف باشن دیگه خب اینم از الگوی ما نمیگم تمام ملاها یکین ولی همون بس تعداد کمشون همشونو از چشم مردم انداختن درسته من نمیگم مثلا اقای حجت الله انصاریان با این طلبه یکیه ولی همین طلبه خیلیارو ناامید کرده از اسلام 

2706