2737
2734
عنوان

یارانه مون رو قطع کردن ..

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 34 پست
چرا؟

چون فک میکنم حق منی که خدا بهم علم و توانایی عمل رو داده نیست دارم چون با چشمای خودم دیدم کسایی که هفته به هفته غذای گرم گیرشون نمیاد که بخورند درسته الان خیلیا میان میگن تو می‌گرفتی می‌دادی به اونایی که میگی اما من انصراف دادم تا خیالم راحت باشه که من خودم میتونم کار کنم و منتظر اون مقدار پولی که چند برابرش رو ازمون از طرق مختلف می‌گیرند نیستم

الان نگاه کردم مال ما هم نیومده،قضیه چیه،نگران شدم واسه من ۴۵ تومنم ۴۵ تومنه بخدا😔

ی مو از خرس کندن غنیمته 

بنظرم کسایی هم ک اوضاع مالیشون خوبه بازم انصراف ندین .. بدینش ی کفش یا ی کیف مدرسه برای بچه های بی بضاعت ... حتما خیلی خوشحال میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون فک میکنم حق منی که خدا بهم علم و توانایی عمل رو داده نیست دارم چون با چشمای خودم دیدم کسایی که ه ...

بدتر کردی ک ... . کاش خودت میدادی دست مستحق.. میدونی ب بهانه یارانه چقد کشیدن رو پول آب و برق و.. 

البته من تفتیش عقاید نمیکنم ولی بنظرم تو و کلا بقیه پولتو نگیری میشه وام برای آقا زاده ها

بدتر کردی ک ... . کاش خودت میدادی دست مستحق.. میدونی ب بهانه یارانه چقد کشیدن رو پول آب و برق و..&nb ...

اینم ی حرفیه اما من عقیده خودم رو دارم و دارم تلاش میکنم تا با به ثمر رساندن بخشی از پروژه ام به مردم بجای ماهی دادن ماهیگیری و همدلی یاد بدم، دعا کن تا مهرماه بتونم کارم رو برای خدمت رسانی به این افراد شروع کنم چون درد روحی شدیدی دارن 

2728