2737
2739
عنوان

سونو nt و تشخیص جنسیت جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 127001 بازدید | 62 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام به همه مامانای گل 

پسر زود نشون میده همه کسایی که 12 هفته جنسیت نشون داده پسرن دختر بعد از 16 هفته نشون میده از روی تعداد ضربان قلب هم میشه تا حدی جنسیت رو تشخیص داد انشالله خدا به هممون بچه سالم و باهوش بده 

2742

من دیروز رفتم ان تی ۱۲ هفته و یک روزم بود ولی دکترنتونست درست تشخیص بده میگفت شبیه هردوتا هست ولی حدس میزنم دختره بهم گفت تا چهاریا پنج هفته دیگه صبرکن میفهمی.🤨🤨🤨🤨

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
من دیروز رفتم ان تی ۱۲ هفته و یک روزم بود ولی دکترنتونست درست تشخیص بده میگفت شبیه هردوتا هست ولی حد ...

عزیزم سونو ان تی جای معتبر رفتی؟؟؟؟؟من یازده هفته و پنج روز بهم گفت دختر

دختر گلم بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستم 😘💕💕
عزیزم سونو ان تی جای معتبر رفتی؟؟؟؟؟من یازده هفته و پنج روز بهم گفت دختر

اره جای خوبی رفتم‌ولی خوب پاشو بارنکرد بچم

2740
فعلا نرفتم انومالی سه سنبه اینده برام‌سونو نوشته

نسترن جون سونو دادی حنسیت مششخص شد؟کجا رفتی واسه سونو؟راضی بودی؟برای سونو قلب چند هفتگی رفتی شما تشخیص دادن؟

موفق میشوم،نه فورا، بلکه حتما  
نسترن جون سونو دادی حنسیت مششخص شد؟کجا رفتی واسه سونو؟راضی بودی؟برای سونو قلب چند هفتگی رفتی شما تشخ ...

اره گلم۳۱اردیبهشت رفتم ۱۸ هعته و پنج روزم بود بچمم گلپسره..من شمال هستم اره قلبو ان نی و انومالی هرسه تا رو یجارفتم راضی بودم همچیز خوب برسی میکنن.سونو قلب ۷هفته و یک روزم بود ان تی ۱۲ هفته و یک روز انومالی ۱۸ هفته و پنج روز

اره گلم۳۱اردیبهشت رفتم ۱۸ هعته و پنج روزم بود بچمم گلپسره..من شمال هستم اره قلبو ان نی و انومالی هرس ...

تبریک عزیزم.
هفته ۷ هستم لک دیدم و در دسشویی فرنگی لک پرزی دیدم چی شده ؟رو لبای زیرم لک کمرنگ ۶تا پراکنده هست.کی اینطور بوده و چیه!؟هنوز سونو قلب نرفتم. خیلی نگرانم راهنمایی کنید

موفق میشوم،نه فورا، بلکه حتما  
تبریک عزیزم. هفته ۷ هستم لک دیدم و در دسشویی فرنگی لک پرزی دیدم چی شده ؟رو لبای زیرم لک کمرنگ ۶تا پر ...

ممنون بهتره یکم استراحت کنی نزدیکی و فعالیت نکن تا سونوی قلب هم از شیاف پروژسترون استفاده کن 

2706