2733
2734
خو بنظرت کارش درست بود؟؟؟؟چرا ماها فک میکنیم عذاب کشیدن بهتراز طلاقه ما ی بار بدنیا میایم حقمونه زند ...

به نظرم حرفش درست بود

همه میگن مردا سر و ته یه کرباسن پس چرا خودمون قبول نمیکنیم که یه کرباسن از این جداشیم یکی عین همین گیرمون میاد

پس اشتباه از رفتارامونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت ما انتخاب میکنیم حالا گیریم اشتباهه خوب از اشتباهاتمون کم کنیم درسته؟

آره رو خودمون کار کنیم اگه همه اینجوری فکر کنن تمام

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
2728
بعضیامون نمیخوایم قبول کنیم متاسفانه فقط میگیم من من من من طوری که دلم میخواد باید زندگی کنم

خب اشتباهه همه به هم فکر کنیم بقیه هم به ما فکر میکنن

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
2740
خب اشتباهه همه به هم فکر کنیم بقیه هم به ما فکر میکنن

باید برای هم تلاش کنیم

تلاش کنیم تا خنده بیاد رو لب همسرمون

وقتی در کنار ما خنده رو لبش بیاد خوب مارو ول نمیکنه بره سراغ کس دیگه ای

من با شما موافقم 

موافق با وجود اصطلاحی به عنوان " هنر زندگی کردن"؛ که مجموعه ای شامل صبر،انعطاف پذیری، یه جاهایی مطیع شرایط بودن، یع جاهایی سرکش بودن و......

البته حرف دوستان هم درسته که میگن شرایط و پول و...باعث مشکلاته اما خب بهتره دنبال راه نجات بود 

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
وقتی میلیاردها پول دتشته باشی اما با یکی زندگی کنی که همش قهر و دعوا دارینو دوست داری؟

اره

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
من با شما موافقم  موافق با وجود اصطلاحی به عنوان " هنر زندگی کردن"؛ که مجموعه ای شامل صبر،انعط ...

نظر لطفته

و این که تو داری برای پول تلاش میکنی اما کم کم میرسی به میلیونر شدن پس باید برای زندگی هم تلاش کرد تا کم کم برسی به خوشبختی فراوان