2733
2734
عنوان

چرا مادر شوهر با یه عروس رفتارش عالیه با یکی داغونه

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 96 پست
من همیشه سکوت کردم هرچی فحشم دادن از خونه بارها پرتم کردن بیرون حالا زنیکه میگه پسرم چه شاه پسری بو ...

ولکن بابا

والا دروغ چرا من جوابشو میدم

این تپقعش زیاده

توقع داره کاراشو انجام بدم ک نمیدم

میگ هرروز بهم سر بزن ولی هفته ای ی باذ میرم خونشون با اینک تو ی ساختمونم هستیم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان عوضی😡😡😡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به شانس عروس برمیگرده به سیاستش برمیگرده خاک توسرم نیم درصد سیاست نسرین عوضیو ندارم به اصطلاح من کلف ...

حالا مال من برعکسه .من میرم میریزم و میپاشم و اون یکی میاد کلفتی میکنه ولی اون عزیزتره و من خار چشم

😍😍😍
2731
  خوبه حداقل ضرر نمیکنی

نه از اون لحاظ ضرر نمیکنم ولی خیلی تو روم تیکه میندازه و با بعضی کاراش باعث شده جنگ اعصاب بگیرم..۴ماهه هر ثانیه تو ذهنم دارم باهاش میجنگم متاسفانه...میشینه پشت سر من به جاریم بد میگه و برام دشمن تراشی میکنه.به جاریم گفته بود که من چشم دیدن جاریمو ندارم و حسادت میکنم به جاریم درحالی که واقعا اینطوری نیست ..البته ۲بار سلیطه گری کردم و حسابی حاضرجوابی کردم و بخاطر همین میشینه پشت سرم گوه خوری میکنه و میریم خونشون اصلا چیزی به من تعارف نمیکنه برای پسرش چایی میریزه ولی برای من نه .من خشک وخالی میشینم اونجا .موقع ناهار جلوی همه ته دیگ تعارف میکنه جلوی من نه .منم گزاشتم اینسری بیاد خونمون قشنگ تلافی کاراشو سرش درمیارم زنیکه رو

😍😍😍
شامل مادر یا مادربزرگ یا خاله یا بعدها خودتونم میشه؟

اورهههه

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم