2737
2734
عنوان

نظرتون درموردخواستگارنظامی چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی سپاهی زیاد دیدم ادمای پاکی هستن خوب و بدهمجا هست درسته

تکیه ب اینکه نظامیه و سپاهی نکن.من خودم زن نظامیم گل خانواده مونم نظامین .ولی همه جور آدمی توشون هست.شرایط زندگی با نظامی سخته

شنیدم همشون خشک و سردن و حرفی ک میزنن باااااید عمون باشه بی پس و پیش یه جورایی خونه و نظامو باهم یکی میکنن. البته فقط شنیدما شایدم اینطوری نباشه

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
2731
فک کن باهزارتا ارزو ازدواج کنی یهو شهیدشه یا مثلا من بایدچادری باشم هی کنترل کنن زندگیمونو بیخیال ...

کی گفته همشون پاکن, خیلیا فقد بری شغلش میرن, من خواهرم با ی سپاهی ازدواج کرد, رسمی هم بود اخرشم طرف عرق خور و مشروب خور در اومد ,از سپاه بیرون اومد, با خیانتی ک کرد بهش طلاق گرفت. حواست باشه ب صرف سپاهی بودن ادم خوبی نیستن لزوما

2738
وقتی استراتژی یه جنگ و یه حمله چیده میشه سربازا از قبل اماده هستن چون باید برنامه رو بدونن، برنامه ع ...

دوست عزیز اصلا حرف من چیز دیگه بود😊

خواستم بگم ما که تو شرایط اونا نبودیم خوب نیست قضاوتشون کنیم شاید مجبورشون کرده بودن و انتخاب دیگه ای نداشتن

پسر بی اعصابه روس   фредек
تکیه ب اینکه نظامیه و سپاهی نکن.من خودم زن نظامیم گل خانواده مونم نظامین .ولی همه جور آدمی توشون هست ...

سختیاش چین

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
بگو

اولیش ممکنه بری ی شهر ک دور از خانوادته من هزار کیلومتر با خانوادم فاصله دارم چن ماهی ی بار میبنمشون

بعد اینکه تو شهر غربت یهو شب نیمه شب زنگ میزنن شوهرت باید بره یا کلا چن هفته ماموریته یا چن روز ک من شهرستان نمیرم و ترجیح میدم تنها باشم

اینکه سفرای خارج کشور نمیتونی بری

ی سری محدودیت ها داره

نوع پوشش و....

اولیش ممکنه بری ی شهر ک دور از خانوادته من هزار کیلومتر با خانوادم فاصله دارم چن ماهی ی بار میبنمشون ...

اه اه اه😐

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
2706