2733
2734
عنوان

توروخدا بیایین کمک راجع به انتخاب سه خواستگار همزمان😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3644 بازدید | 206 پست

رو خواستگار دیگ تم فکر کن اگ میدونی الان حساسی رو این قضیه مطمعن باش بعدا خییییلی خیییییلی بیشتر میشه حساسیت.من خودم تو نی نی سایت میدیدم دخترا رو چ چیزایی حساسن خندم میگرفت الان اینقد بدم میاد دخترعموهای شوهرم باهاش شوخیای بیجا میکنن با اینک شوهرم خودش خوشش نمیاد

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
استارتر یه سوال شما از وقتی دندون قبول شدی تعداد خواستگارات تغییر کردن ؟

من ۱۸سالم بود که قبول شدم 

معمولا از این سن تازه خواستگار برای دختر میاد 

ولی تا قبول شدم تو ۳ماه ۴تا خواستگار اومد 

متاسفانه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یکی از زنداداشای من الان پزشکه خاستگاریش رفتیم به داداشم گفته بود ممکنه بخام رشتمو ول کنم اگرم ادامش بدم 100درصد نمیخام سر کار برم میخام به تربیت بچه هام برسم و به خونوادم وقت بذارم

2728
من راستش یه خط درمیون میخونم اما عقلید مذهبی زیاد دارم  فامیلش راستش نمیتونم بگم چون باباش معر ...

خودت کجایی هستی؟

ترکی یا فارس؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
من راستش یه خط درمیون میخونم اما عقلید مذهبی زیاد دارم  فامیلش راستش نمیتونم بگم چون باباش معر ...

من خودم کرمانشاهیم اما از بچگی ایلام زندگی کردم آبدانانیا خیلی خوبن شوهرم چنتا دوست آبدانانی داره خیلی خیلی خوش اخلاق و خوبن

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
2738
خب یکی از زنداداشای من الان پزشکه خاستگاریش رفتیم به داداشم گفته بود ممکنه بخام رشتمو ول کنم اگرم اد ...

منم گفتم به همه خواستگارام 

اکثرشون وا میرفتن چون بخاطر پولم اومدن جلو 

اما این دوتا ذوق زده شدن که گفتم میخوام کارمو ول کنم 

الکی گفتم که بفهمم چی میگن

اره درسته اما مامانم میگه وضعیت مالی هردوی اینا خیلی خوبه  دوتاشونم خانواده دارن  فقط مش ...

تو ب نظرم الان دنبال مسائل مالی نباش

چون خودت دندون پرشک ک بشی و مطب بزنی وضعت خیلییییی خوب میشه و با پزشکا نشست و برخاست خواهی داشت و میتونی با ی پزشک مقیم ی کشور دیگه ازدواج کنی بری اونجا و کلی پیشرفت کنی

تو خیلی جای پیشرفت داری الان بخای بخاطر وضعیت مالی ازدواج کنی و ب فرهنگ و اخلاق و شأن اجتماعی طرف توجه نکنی فردای روز سرخورده میشی

نمیگم بقیه رشته‌ها خوب نیستن ولی دندون پزشکی وقتی میخونی میدونی اخرش شغلت چیه و راهت چیه

ولی رشته‌های دیگه مدرک ک میگیری تازه باید بری دنبال کار

❤️🧡💛💚💙💜💖
تو ب نظرم الان دنبال مسائل مالی نباش چون خودت دندون پرشک ک بشی و مطب بزنی وضعت خیلییییی خوب میشه و ...

من همین الان که درسم تمام نشده ماهی۲۰تومن درامد دارم 

اما هیچوقت نمیخوام از ایران برم 

دوری برام سخته 

نمیدونم چرا رفتار و اخلاق اونکه کرده برام جذابه

منم گفتم به همه خواستگارام  اکثرشون وا میرفتن چون بخاطر پولم اومدن جلو  اما این دوتا ذوق ...

ببین بستگی به خانوادشم داره مادر من وقتی شنید گفت بیخیال بدردت نمیخره دختره فک کرده لابد عاشق چش ابروش شدی و فلان 

2706