2733
2739
عنوان

توروخدا بیایین کمک راجع به انتخاب سه خواستگار همزمان😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3644 بازدید | 206 پست
بیماریش چیه؟ ۹ سال یکم زیاده ولی اگه بقیه گزینه ها خوب باشه میشه بیشتر بررسی کنی فقط با توجه به سن ...

برای عصب کشی دندون اومده بود 

مشکلشم بیشتر با شغلشه 

که اکثرا خارج کشوره 

ولی از حرفاش فهمیذم یکم سخت گیره برای حجاب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی ک هم دانشگاهمیه چهره خیلی خوبی داره اما قدش خیلی بلند نیست  قد برای من فاکتور مهمیه  ...

ببین اسی جان به تو خمس خواستگار تعلق میگیره یکیشو باید در راه رضای خدا بدی به من 

2731
من دندانپزشکی میخونم سال چهارمم  هم دانشگاهیم درسشو تمام کرده داره برای تخصص اماده میشه  ...

تا اینحا ک برابرن تقریبا تیپ و قیافشون چطوره خودت با ازدواح قومیتی مشکل نداری؟؟

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
خب موقعیت شغلی و مالی و سنی هر دو خوبه پس باید ببینی از لحاظ اخلاق و خانواده کدوم بهتره

خانواده دوتاشونم اوکین بدبختی 

اونی ک هم دانشگاهیمه اهوازیه 

اون یکی ایلام

2740
خانواده دوتاشونم اوکین بدبختی  اونی ک هم دانشگاهیمه اهوازیه  اون یکی ایلام

شما خودتون کجایی هستین... ببین تو زندگی حرف اول رو اخلاق خوب میزنه و متعهد بودن مرد بداخلاق هر چقدرم پولدار و تحصیلکرده باشه زندگی رو جهنم‌میکنه به نظرم یه دوره ای واسه اشنایی بگذرون هر کدوم اخلاق و رفتار بهتری داره انتخاب کن

تا اینحا ک برابرن تقریبا تیپ و قیافشون چطوره خودت با ازدواح قومیتی مشکل نداری؟؟

اونی ک ایلامیه قدش خیلی بلنده و هیکلیه خیلی 

اون یکی قذش معمولیه ۱۷۵تقریبا

از نظر ظاهر هم دانشگاهیم بوره اون یکی چشم و ابرو مشکی 

از همین ازدواج قومیتی میترسم