2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره دیگه، قد تولد پسر من54 بود با وزن3600، الان قدش 103،وزنش17، هر بچه ای با موقع تولدش سنجیده میشه

با پسر خواهرشوهرم همسنن ۱۰ دوز فاصله سنی دارن اونم اندازه پسر شماست قد و وزن تولدش اما خیلی از دخترم درشت تره ۱۹کیلو وزنشه قدشم ۱۱۵همیشهبا اون مقایسه میکنم دخترم کوچیک به نظر میاد

😘
مثل پسر من اونم اسفند ۹۲ نه ماشالله خوبه نگران نباش خدا برات نگهش داره پسر من موقع تولد۵۰سانت قدش بو ...

فدات عزیزم ان شالله خدا نگهدار پسر شمام باشه قد و وزن پسر شما چقدره؟

😘
2740
با پسر خواهرشوهرم همسنن ۱۰ دوز فاصله سنی دارن اونم اندازه پسر شماست قد و وزن تولدش اما خیلی از دخترم ...

دخترتو باید با خودش مقایسه کنی که با توجه به عددهایی که گفتی خیلی خوبه، انشالله همیشه سالم باشه

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
خب دختر شما وزن وقد تولدش کم بوده با توجه به اون نرماله احتمالا موقع بلوغ یهویی قد بکشه پسر من 5سا ...

اره عزیزم پس به وزن و قد تولد خیلی ربط داره من همیشه غصه میخوردم که دخترم ریزه 

😘
فدات عزیزم ان شالله خدا نگهدار پسر شمام باشه قد و وزن پسر شما چقدره؟

گفتم که موقع تولد ۵سالگیش۱۰۲قدش ووزنش ۱۵ونیم بود کلا کوچولوه خیلی حرص میخورم ولی نمیدونم چیکار کنم گفتم ببرمس دکتر غدد 

2706